Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Nowej Zelandii, który niszczył  zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa. Okazało się, że był pijany. Usłyszał zarzut zniszczenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 4 nad ranem. Mieszkańcy ulicy Fircowskiego zgłosili Policji, że ktoś niszczy samochody zaparkowane przy ww. ulicy. Skierowanie na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazanego przez mieszkańców mężczyznę. To 35-letni obywatel Nowej Zelandii mieszkający w Rzeszowie. Mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane samochody - hyundaia i skodę. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Szkody oszaczowano wstępnie na 5 tys. złotych. Zamjujący się sprawą policjanci z komisariatu w Śródmieściu, przyjęli od pokrzwydzonych wnioski o ściganie. Mężczyzna został przesłchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 35-latek częściowo przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nieudany debiut Zaniniego. Kolejna porażka Resovii

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów ulegli MKS-owi Będzin 2:3 w meczu 19. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Zebrano ponad 250 tys. zł dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Zbiórka to efekt dobroczynnej aukcji podczas IV Samorządowego Balu Charytatywnego.

Rzeszów

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

RZESZÓW. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Rzeszów

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w ratuszu. Było o bezwzględnym wsparciu i motywacji

RZESZÓW. Nowy trener i prezes lekiem na słabą postawę zawodników Asseco Resovii Rzeszów?

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Reklama