Rzeszów - Poniedziałek, 26.01.2026
Reklama

4 wypadki, 7 osób rannych. Rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

Dodano: 25.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Cztery wypadki i siedem osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Do trzech wypadków doszło w piątek. Po godz. 17:00 w Chmielniku doszło do zderzenia volkswagena z mercedesem. W wyniku zdarzenia kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

Kilkadziesiąt minut później policjanci interweniowali ulicy Warszawskiej, gdzie 48-letni kierujący mercedesem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Ranna 48-latka trafiła do szpitala.

Do kolejnego piątkowego wypadku doszło po godz. 20:00 na al. Rejtana. 54-letni mężczyzna kierujący volkswagenem, podczas skręcania w lewo w ul. Lwowską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym na hulajnodze 57-latkiem. Kierujący jednośladem przejeżdżał przez oznakowany przejazd dla rowerów. Po zderzenie z samochodem, uderzył jeszcze w słup sygnalizacji świetlnej i upadł na jezdnię. 57-latek trafił do szpitala.

Do jednego wypadku doszło w sobotę po godz. 12:00 w Błażowej Dolnej. Jak wynika z ustaleń policji, 45-letni kierowca forda, jechał w kierunku Dynowa. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na prawe pobocze i najechał na barierę energochłonną. Ford wywrócił się na bok i uderzył jeszcze w toyotę, którą kierował 39-letni mężczyzna.

Reklama

W zdarzeniu ranni został obaj kierowcy oraz 35-letni pasażer Forda.

W sobotę policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. To 51-letni mężczyzna, który wsiadł za kółko mając ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez mundurowych na al. Sikorskiego w Rzeszowie.

Niedziela była spokojna na drogach regionu. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń drogowych.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Studentka architektury Politechniki Rzeszowskiej nagrodzona za projekt "Centrum zdrowia psychicznego i medytacji"

RZESZÓW.  Inż. arch. Kamila Gołąbek została laureatką konkursu "Dyplom z Archicadem".

Rzeszów

Najpierw wielkie sprzątanie brzegu Wisłoka, potem festiwal reggae

RZESZÓW. Już w sobotę 4 września 2021 roku na rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 6. edycja festiwalu „Reggae nad Wisłokiem”. Dzień wcześniej organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia, będą sprzątać brzeg rzeszowskiego zalewu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowy żłobek i przedszkole [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ponad 350 maluchów rozpoczęło dziś zajęcia w nowym żłobku i przedszkolu, które powstały przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Obydwie inwestycje kosztowały łącznie ponad 17 mln zł.

Rzeszów

Wjechała hulajnogą w wózek inwalidzki

RZESZÓW. Do nietypowego wypadku doszło wczoraj na ulicy Cieplińskiego w Rzeszowie. 20-latka poruszająca się hulajnogą elektryczną, wjechała w wózek inwalidzki, na którym siedział 18-latek. Obydwoje uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę medyczną.

Rzeszów

14-latek porażony prądem. Wspiął się na słup wysokiego napięcia

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w Racławówce. 14-latek wszedł na słup energetyczny i został porażony prądem. Chłopak z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Reklama