Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

5. kolejka PlusLigi. Rywal Asseco Resovii Rzeszów również powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Aktualny bilans Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze wynosi 0-3. O przełamanie złej passy obie drużyny powalczą na hali Podpromie.

W środę o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów podejmą BKS Visłę Bydgoszcz w meczu 5. kolejki PlusLigi. Żadna z drużyn do tej pory jeszcze nie wygrała w tym sezonie.

Asseco Resovia sezon zaczęła od trzech porażek z rzędu. Po przegranej w Katowicach z GKS-em 2:3, rzeszowianie ulegli 1:3 Ślepskowi Suwałki i Indykpolowi AZS Olsztyn, a punkt zdobyty na inaugurację okazał się jedynym, który mają na koncie podopieczni trenera Piotra Gruszki.

Z kolei Visła Bydgoszcz pierwszy punkt zdobyła w poniedziałek, przegrywając 2:3 w Radomiu z Cerrad Enea Czarnymi. Bydgoszczanie byli bliscy sprawienia dużej niespodzianki, bowiem prowadzili już 2:1, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Bydgoszczanie przez ekspertów skazywani byli na walkę o utrzymanie, Asseco Resovia o medale. W środę zagrają jednak ze sobą sąsiedzi w tabeli. Spotkanie odbędzie się na hali Podpromie.

"Jesteśmy rozczarowani swoją postawą i naprawdę bardzo zależy nam na wygranej. Jestem przekonany, że jeden mecz na przełamanie bardzo nam pomoże" – mówi Nicolas Marechal, przyjmujący rzeszowian.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ostatnia szansa na łyżwy w Parku Sybiraków. Zbliża się koniec sezonu

RZESZÓW. To ostatnie tygodnie, a być może nawet dni funkcjonowania lodowiska na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się aż w dziewięciu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza drugi etap programu małej retencji

RZESZÓW. 1 marca rozpocznie się kolejny nabór wniosków o dotacje na inwestycje związane z tzw. małą retencją.

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na przebudowę skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe.

Rzeszów

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

RZESZÓW. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Chłopiec nie odniósł obrażeń.

Rzeszów

Rozbudowa placu zabaw na osiedlu Baranówka

RZESZÓW. Wśród nowym elementów zabawowych pojawi się m.in. fabryka piasku – jedyna tego typu atrakcja dla dzieci w Rzeszowie.

Rzeszów

Nowości w rzeszowskiej Plazie

​RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.

Rzeszów

Targi Pracy i Targi Edukacyjne w hali Podpromie

RZESZÓW. Ponad 50 pracodawców na Targach Pracy i uczelnie z całej Polski na Targach Edukacyjnych. Oba wydarzenia odbędą się 1-2 marca w Hali Podpromie w Rzeszowie.

Reklama