Rzeszów - Czwartek, 19.02.2026
Reklama

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Dodano: 25.10.2019 r.

fot. Targi Rzeszowskie
fot. Targi Rzeszowskie
Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną – wszystko w jednym miejscu i czasie. Targi odbędą się w środę, 30 października 2019 r. w Hali Podpromie. Organizatorzy zaplanowali również porady oraz konsultacje z profesjonalistami, a także atrakcyjne warsztaty. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

XII Europejskie Targi Pracy to wydarzenie dedykowane wszystkim, którzy poszukują pracy lub decydują się na zmianę w dotychczasowej karierze zawodowej. Umożliwia skuteczną wymianę informacji i w efekcie poprawia sytuację na podkarpackim rynku pracy. Po każdej edycji, pracę znajduje zwykle ponad 100 osób. Targi to także najszybszy sposób wstępnej selekcji kandydatów i rozpoczęcia udanego procesu rekrutacji w dużych firmach, jak również małych i średnich przedsiębiorstwach. 
Reklama
30 października 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 na Podpromiu zaprezentuje się blisko 60 wystawców, głównie z branży informatycznej, lotniczej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, doradczej, bankowej, budowlanej i consultingowej. Będą to nie tylko firmy z Podkarpacia, ale też z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Brzeska, Gliwic i Opola oraz zagraniczne spółki, m.in. z Niemiec. Zaoferują nawet kilka tysięcy wakatów i prawie tyle samo atrakcyjnych ofert stażów i praktyk. Organizatorzy radzą, by na targi zabrać ze sobą CV w kilku egzemplarzach i zostawić je na stoiskach, które nas najbardziej interesują.

Jesienne targi pracy w Rzeszowie to nie tylko część wystawiennicza, ale również warsztaty i prezentacje przygotowane przez firmy poszukujące pracowników.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od jutra w Rzeszowie przystanki "na żądanie"

RZESZÓW. Od wtorku, 1 marca 2022 r. część przystanków komunikacji miejskiej w Rzeszowie i sąsiednich gminach zyska status „na żądanie”.

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyły pierwsze transporty z darami

RZESZÓW. W niedzielę, spod Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie wyruszył pierwszy transport z najpotrzebniejszymi rzeczami dla obywateli Ukrainy.

Rzeszów

Rzeszów dla Ukrainy. Lista potrzebnych rzeczy oraz miejsca zbiórki darów

RZESZÓW. Od soboty w Rzeszowie działają punkty zbiórek potrzebnych rzeczy dla mieszkańców miast partnerskich Rzeszowa na Ukrainie.

Rzeszów

Rzeszów organizuje pomoc dla Ukraińców

RZESZÓW. W związku z rosyjskim atakiem na Ukrainę, władze Rzeszowa uruchamiają pomoc dla poszkodowanych i uchodźców. Miasto zorganizuje m.in. zbiórkę darów dla Ukraińców, specjalną infolinię oraz punkt pomocy w rejonie dworca PKP.

Rzeszów

Wiec solidarności z Ukrainą na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Na niedzielę 27 lutego zapowiedziano pokojowy wiec poparcia dla Ukrainy. Akcję organizują m.in. Komitet Obrony Demokracji regionu podkarpackiego oraz Podkarpacka Lewica.

Rzeszów

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rzeszów

Nowe ekologiczne autobusy dla Rzeszowa. Miasto sprawdza oferty

RZESZÓW. Trzy firmy zgłosiły się do przetargu na dostarczenie dla Rzeszowa nowych, elektrycznych i gazowych autobusów komunikacji miejskiej. Miasto weryfikuje oferty.  

Rzeszów

Bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

RZESZÓW. Akcja prowadzona jest w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Reklama