Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Dodano: 25.10.2019 r.

fot. Targi Rzeszowskie
fot. Targi Rzeszowskie
Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną – wszystko w jednym miejscu i czasie. Targi odbędą się w środę, 30 października 2019 r. w Hali Podpromie. Organizatorzy zaplanowali również porady oraz konsultacje z profesjonalistami, a także atrakcyjne warsztaty. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

XII Europejskie Targi Pracy to wydarzenie dedykowane wszystkim, którzy poszukują pracy lub decydują się na zmianę w dotychczasowej karierze zawodowej. Umożliwia skuteczną wymianę informacji i w efekcie poprawia sytuację na podkarpackim rynku pracy. Po każdej edycji, pracę znajduje zwykle ponad 100 osób. Targi to także najszybszy sposób wstępnej selekcji kandydatów i rozpoczęcia udanego procesu rekrutacji w dużych firmach, jak również małych i średnich przedsiębiorstwach. 
Reklama
30 października 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 na Podpromiu zaprezentuje się blisko 60 wystawców, głównie z branży informatycznej, lotniczej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, doradczej, bankowej, budowlanej i consultingowej. Będą to nie tylko firmy z Podkarpacia, ale też z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Brzeska, Gliwic i Opola oraz zagraniczne spółki, m.in. z Niemiec. Zaoferują nawet kilka tysięcy wakatów i prawie tyle samo atrakcyjnych ofert stażów i praktyk. Organizatorzy radzą, by na targi zabrać ze sobą CV w kilku egzemplarzach i zostawić je na stoiskach, które nas najbardziej interesują.

Jesienne targi pracy w Rzeszowie to nie tylko część wystawiennicza, ale również warsztaty i prezentacje przygotowane przez firmy poszukujące pracowników.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto rozdaje mieszkańcom maseczki

RZESZÓW. Ponad 800 tys, jednorazowych maseczek trafi do mieszkańców Rzeszowa. Pierwsza partia, 381 tys. sztuk, już dotarła.  Ich rozwiezieniem zajęli się strażacy z jednostek OSP. Maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

Kradł rowery na Nowym Mieście i na Drabiniance. 46-latek w rękach Policji

RZESZÓW. 46-mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję, w związku z podejrzeniem o kradzieże rowerów na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. Mężczyzna przyznał się do ich kradzieży i  usłyszał już pierwsze zarzuty.

Rzeszów

Apel Urzędu Miasta do mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa apeluje o załatwianie spraw telefonicznie lub przez internet.

Rzeszów

Stacja Rzeszów Główny z nowoczesnym systemem informacji i monitoringiem

RZESZÓW. Polskie Linie Kolejowe wprowadzą nowoczesny system informacji pasażerskiej oraz system monitoringu na stacji Rzeszów Główny. Obydwa systemy w pełni zaczną funkcjonować w przyszłym roku.

Rzeszów

Dodatkowy termin przyjmowania odpadów w PSZOK-ach

RZESZOW. Odpady do PSZOK-ów przy ul. Ciepłowniczej i przy al. Sikorskiego będą przyjmowane cztery razy w tygodniu.

Rzeszów

Na prawym brzegu Wisłoka powstanie duży park? W kwietniu konkurs na projekt

RZESZÓW. Nowa, miejska przestrzeń do wypoczynku miałaby powstać na obszarze o powierzchni 10 hektarów.

Rzeszów

Pędził 107 km/h na ul. Myśliwskiej. Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać

RZESZÓW. 24-letni kierowca z sądowym zakazem kierowania pojazdami, w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. W trakcie ucieczki porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany, a o jego...

Rzeszów

Podrobiona odzież na bazarze przy ul. Dworaka. Zatrzymano obywatela Bułgarii

RZESZÓW. Policja zabezpieczyła 120 podrobionych koszulek światowych marek, którymi handlował na bazarze przy ul. Dworaka obywatel Bułgarii.

Reklama