Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

7. Rzeszowski Festiwal Piwa. Trzydniowe święto miłośników złotego trunku

Dodano: 24.08.2023 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W ostatni weekend sierpnia na rzeszowskim Rynku odbędzie się 7. edycja Rzeszowskiego Festiwalu Piwa. - Rezerwujcie datę i przygotujcie się na niezapomnianą przygodę w świecie piwnych aromatów i kulturalnej rozrywki – zachęcają w mediach społecznościowych organizatorzy wydarzenia.

Rzeszowski Festiwal Piwa to doskonała okazja dla miłośników złotego trunku, do skosztowania niebanalnych smaków i aromatów. Podczas tegorocznej edycji swoje oferty zaprezentuje kilkanaście browarów. W trakcie trwania festiwalu, ze sceny przy ogródkach restauracji Lord Jack, wybrzmiewać będzie muzyka na żywo.

Lista browarów, które pojawią się na rzeszowskim Rynku:
  • Browar Łańcut
  • Browar Tarnobrzeg
  • Browar Raduga
  • Browar Świętosław Dębicki
  • Browar Dukla
  • Browar Brokreacja
  • Browar Dziki Wschód
  • Browar Recraft
  • Browar Challenger
  • Browar Browincja
  • Browar Lasowiak
  • Browar Pogórza
  • Browar Green Head
  • Browar Berhet
  • Browar Magic Road
  • Browar Spółdzielczy
  • Browar UwaRzone
  • Browar Rampusak 
Reklama
Godziny otwarcia:
  • 25.08 piątek, w godz. 16:00 – 00:00
  • 26.08 sobota, w godz. 14:00 – 00:00
  • 27.08 niedziela, w godz. 14:00 – 21:00 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Rzeszów

Nowe ogniska koronawirusa w powiecie rzeszowskim

Sanepid udostępnił najnowszy raport dotyczący ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim. W powiecie rzeszowskim pojawiły się dwa nowe ogniska. Na Podkarpaciu jest ich łącznie dziewięć.

Rzeszów

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Rzeszów

Strajk kobiet. W poniedziałek kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. Protestujący ponownie wyjdą i wyjadą na ulice Rzeszowa. Początek demonstracji o godz. 17:00.

Rzeszów

Miasto odkupi chryzantemy od handlarzy

RZESZÓW. Rzeszów, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, odkupi chryzantemy od handlarzy. Ozdobią one m.in. miejskie klomby i rabaty.

Rzeszów

Dodatkowe ograniczenia w rozkładzie jazdy MKS

RZESZÓW. Od 2 listopada wprowadzone zostają dodatkowe ograniczenia w kursowaniu autobusów MKS. 

Rzeszów

Cmentarze zamknięte na 3 dni. Linie specjalne MPK odwołane

RZESZÓW. Rząd podjął decyzję o zamknięciu cmentarzy na trzy dni. ZTM w Rzeszowie odwołał kursy linii specjalnych.

Rzeszów

Strajk kobiet. Dziś kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przepraszamy za utrudnienia mamy rząd do obalenia” – pod takim hasłem dziś w Rzeszowie odbędzie się kolejny protest przeciwników orzeczenia TK ws. aborcji. 

Reklama