Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

70 pracodawców, tysiące ofert pracy. Rozpoczęły się Targi Pracy na Politechnice Rzeszowskiej

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Do godz. 17:00 potrwają II Targi Pracy, które odbywają się w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2a. Targom towarzyszy Kongres NETWORKPOWER organizowany w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej - al. Powstańców Warszawy 12.

Targi Pracy są doskonała okazją, zarówno dla firm poszukujących kandydatów, jak i dla osób zainteresowanych nowymi możliwościami zawodowymi - w tym studentów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej. Podczas targów swoje oferty pracy zaprezentuje 70 pracodawców. W strefie CV POINT eksperci pomogą w udoskonaleniu dokumentów aplikacyjnych. W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach.

W ramach II Targów Pracy odbędzie się również Kongres NETWORKPOWER, podczas którego przewidziano trzy panele dyskusyjne. Eksperci, przedstawiciele różnych branż oraz administracji rządowej i samorządowej, przedstawią swoje opinie na temat aktualnych wyzwań i trendów na rynku pracy. Udział w kongresie jest bezpłatny.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny w nowej lokalizacji [PROGRAM]

RZESZÓW. Nie na rzeszowskim Rynku, a na terenie przy fontannie multimedialnej odbędzie tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Zobaczcie, jak prezentuje się niezwykle bogaty program wydarzenia.

Rzeszów

1 kwietnia startuje sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ostatnie przygotowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wtorek, 1 kwietnia rozpocznie się sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ogródki pozostaną tam do końca października.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa powstała łąka krokusowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W samym centrum Rzeszowa powstał krokusowy dywan utworzony z tysięcy kwiatów. Projekt powstała w ramach programu „Zielony Fundusz dla Rzeszowa”.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł Europejskiego Miasta Sportu. Powstała specjalna strona internetowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił specjalną stronę internetową dedykowaną wszelkim informacjom związanym z przygotowaniami do walki o tytuł Europejskiego Miasta Sportu.

Rzeszów

Zmiany organizacyjne w Rzeszowskich Piwnicach. Nowa, krótsza trasa

RZESZÓW. W związku z trwającymi pracami w północno-zachodniej części Rynku, od piątku 28 marca w Rzeszowskich Piwnicach wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne. Zwiedzający będą korzystali z nowej, skróconej trasy.

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Rzeszów

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

Rzeszów

5 ofert w przetargu na remont wiaduktu w Krasnem

KRASNE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargu na remont wiaduktu na drodze krajowej nr 94 w Krasnem.

Reklama