Rzeszów - Piątek, 10.04.2026
Reklama

9. Podkarpacki Bazarek. Ekologiczne produkty w Parku Papieskim

Dodano: 08.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę, 9 listopada mieszkańcy Rzeszowa będą mieli okazję kupić świeże, regionalne produkty prosto od lokalnych producentów. W ofercie m.in. chleby i wędliny, sery, miody, owoce i warzywa, ciasta, ekologiczne przetwory.

Na bazarku pojawia się zazwyczaj około 100 wystawców z regionu. Oferowane przez nich produkty są świeże, ekologiczne i zdrowe.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło wprost od ich producentów.

9. edycja Podkarpackiego Bazarku odbędzie się w sobotę, 9 listopada, w Parku Papieskim (na parkingu od strony al. Armii Krajowej) w godz. 8:00 – 14:00. Targ organizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Urząd Miasta Rzeszowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa odsłona Rzeszowskich Piwnic dopiero w przyszłym roku

RZESZÓW. Kilka miesięcy dłużej będą musieli poczekać mieszkańcy Rzeszowa i turyści, aby zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną w nowej, interaktywnej odsłonie. Pandemia opóźniła zakończenie inwestycji.

Rzeszów

Dziś protest taksówkarzy w Rzeszowie. Kilkadziesiąt samochodów przejedzie ulicami miasta

RZESZÓW. Przejazd kolumny taksówek rozpocznie się o godz. 17:00.

Rzeszów

Kierowca audi pędził ul. Krakowską ponad 140 km/h

RZESZÓW. Policjanci z grupy SPEED zatrzymali kierowcę audi, który pędził ul. Krakowską z prędkością 142 km/h. 40-latka ukarano mandatem i 10 punktami karnymi. Stracił również prawo jazdy.

Rzeszów

Szpital tymczasowy w Rzeszowie już wkrótce przyjmie pierwszych pacjentów

RZESZÓW. Placówka powstaje przy szpitalu MSWiA w Rzeszowie i będzie w stanie przyjąć docelowo 160 pacjentów z Covid-19.

Rzeszów

Trwa rozbudowa budynku głównego Uniwersytetu Rzeszowskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W ramach inwestycji powstanie, m.in. nowa kondygnacja i sala senatu. Roboty idą zgodnie z planem.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek szpitala przy ul. Szopena

RZESZÓW. W pawilonie mieści się Klinika Hematologii i Klinika Nefrologii ze Stacją Dializ. Wartość inwestycji to 55 mln zł.

Rzeszów

Ministerstwo Sprawiedliwości otrzymało działkę pod Sąd Okręgowy. Miasto przejmie Zamek

RZESZÓW. Podpisano akt notarialny w sprawie przekazania działki pod budowę budynku Sądu Okręgowego. Miasto przejmie w zamian Zamek Lubomirskich na cele kultury.

Rzeszów

W "Dworzysku" powstanie nowoczesny terminal DB Schenker

RZESZÓW. Na terenie PNT „Rzeszów-Dworzysko” powstanie nowoczesny terminal przeładunkowy firmy DB Schenker o powierzchni 6000 mkw. Wartość inwestycji to ok 50 mln zł.

Reklama