Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Akcja „Pokój dla Żaka” bezpłatnie pomaga studentom w znalezieniu mieszkania

Dodano: 06.08.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Akcja „Pokój dla Żaka”, w ramach której Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja trwa do końca września.

Jak co roku, od lipca do końca września, Samorząd Studencki PRz rozpoczyna akcję oferującą bezpłatnią pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

„Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. W bazie znajdują się m.in.  informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie”. - tłumaczy Jadwiga Korszniak, koordynatorka akcji "Pokój dla Żaka".
Reklama
Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć studentom mieszkanie, pokój lub nawet dom, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS „Promień”, ul. Akademicka 1, pok. 23) w godzinach 9.00–15.00 oraz telefonicznie (17 865 13 57, 17 865 16 61). Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Reklama