Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Alarm bombowy w biurze PSL w Rzeszowie. Ewakuowano 191 osób

Dodano: 29.01.2019 r.

fot. Rafał / RESinet.pl
fot. Rafał / RESinet.pl
RZESZÓW. Do biura PSL, przy ul. Ofiar Getta wysłano email z informacją o bombie w budynku. Ewakuowano 191 osób.

Dzisiaj ok. godziny 10.40 rzeszowska policja dostała zawiadomienie o bombie w biurze poselskim PSL przy ul. Ofiar getta.

"Do biura wpłynął e mail, że wybuchnie bomba. Administratorzy okolicznych budynków zdecydowali o ewakuacji" - informuje Adam Szeląg, rzecznik komendanta miejskiego Policji w Rzeszowie.

Aktualnie Policja sprawdza budynki. Łącznie ewakuowano 191 osób.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Walczymy w interesie mieszkańców”. Śmieciarki w formie protestu spowolnią ruch w Rzeszowie?

RZESZÓW. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że taki protest może odbyć się 9 grudnia br.

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Rzeszów

PKS zawiesza siedem kursów. Powodem brak dofinansowania

RZESZÓW. Kursy zostają zawieszone z dniem 1 grudnia br.

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Reklama