Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Asseco Resovia kontynuuje współpracę z Galerią Rzeszów. 22 października prezentacja drużyny

Dodano: 15.10.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Galeria Rzeszów nadal będzie sponsorem siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. To już siódmy sezon współpracy obu stron. 22 października w Galerii odbędzie się prezentacja zespoły, której towarzyszyć będą różne atrakcje.

„Jest nam bardzo miło, że tacy sponsorzy jak Galeria Rzeszów wciąż zostają z nami. To jeden z najdłużej wspierających nas sponsorów i za to jesteśmy szczególnie wdzięczni” – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

Wsparcie ma mieć nie tylko charakter finansowy, dotyczyć będzie szeregu działań skierowanych dla kibiców drużyny. W ramach współpracy zaplanowano kolejną edycję turnieju siatkarskiego w Galerii Rzeszów, a także udział zawodników w spotkaniach świątecznych i licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Reklama
„Galeria Rzeszów od lat wspiera różnorodne inicjatywy związane ze stolicą Podkarpacia. Klub Asseco Resovia jest mocno związany z naszym miastem, a Rzeszów żyje przecież siatkówką. Dlatego Galeria Rzeszów już siódmy sezon z rzędu została oficjalnym sponsorem Klub Asseco Resovia Rzeszów” – mówi Robert Podkulski, dyrektor marketingu Galerii Rzeszów.

Przypominamy, że 22 października w Galerii Rzeszów odbędzie się też kolejna już prezentacja rzeszowskiego zespołu. Prezentację poprzedzi koncert Mateusza Ziółko, a imprezę poprowadzi znany dziennikarz Polsatu i Polsatu Sport, Jerzy Mielewski. Zaplanowano również różne konkursy, pokazy i niespodzianki.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjne działania w autobusach. Skontrolowano 775 pasażerów

RZESZÓW. Trwają policyjne kontrole w autobusach MPK. Policjanci sprawdzają czy pasażerowie noszą maseczki oraz czy zachowują dystans między sobą.

Rzeszów

W weekend do Rzeszowa przyjedzie cyrk. Będzie protest aktywistów z fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt

RZESZÓW. 5 lipca w rejonie ulic Witosa i Wyspiańskiego rozłoży się cyrk “Arena”. Lokalna grupa “Viva – akcja dla zwierząt” zapowiedziała protest przeciwko obecności cyrku ze zwierzętami w mieście. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn

RZESZÓW. Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania na budowie przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ponieśli śmierć na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Rzeszów

Kontrole Policji i Straży Miejskiej w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Prezydent Rzeszowa reaguje.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto poradnię dla ozdrowieńców z Covid-19

RZESZÓW. To jedyna w regionie i jedna z pierwszych w kraju tego typu poradnia. Będzie funkcjonowała na terenie Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie.

Rzeszów

Worki na odpady zielone w automatach

RZESZÓW. Mieszkańcy, którym brakło worków na odpady zielone, mogą je dokupić w automatach, w których sprzedawane są środki ochrony osobistej.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego będzie gotowy za 5 lat

RZESZÓW. Akt notarialny dotyczący przejęcia przez Ministerstwo Sprawiedliwości działki przy ul. Zielonej i Granicznej ma być podpisany w ciągu miesiąca.

Rzeszów

Budynek Straży Miejskiej przy ul. Targowej do remontu

RZESZÓW. Ratusz prowadzi postępowanie przetargowe, którego celem jest wyłonienie projektanta, który zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej budynku, znajdującego się przy ul. Targowej 1.

Reklama