Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Atak na dwóch Ukraińców w Rzeszowie. Policja poszukuje sprawcy

Dodano: 27.11.2020 r.

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Dwaj obywatele Ukrainy zostali zaatakowani przy ul. Rejtana. Z obrażeniami, trafili do szpitala. Rzeszowska Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy, około godz. 3:00, przy ul. Rejtana. Jak wstępnie ustalili policjanci, w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia, ranni zostali dwaj obywatele Ukrainy - 19-latek i 21-latek. Ich obrażenia były na tyle poważne, że trafili do szpitala.

Policjanci poszukują Oleksandra Sytnika, obywatela Ukrainy, który może mieć związek ze sprawą. Poniżej jego zdjęcie.  

Policja apeluje również do osób, które mają informacje mogące przyczynić się do zatrzymania mężczyzny, o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 82 133 10 lub pod tel. alarmowy 112.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczęły się prace przy odmuleniu rzeszowskiego zalewu. Najpierw przeniosą rośliny kotewki

RZESZÓW. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie informuje o rozpoczęciu prac w związku z odmuleniem zalewu w Rzeszowie

Rzeszów

Niematerialny skarb – strój rzeszowiaków, czyli rańtuch na głowie i łoktusza na ramiona

RZESZÓW. Początkowo stroje rzeszowiaków nosiły wiele znamion ubioru Lasowiaków, zamieszkujących obręb Puszczy Sandomierskiej.

Rzeszów

Aktywiści ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki protestowali przed Galerią Rzeszów

RZESZÓW. Protest odbył się w ramach trwającej od końca lipca kampanii Stowarzyszenia Otwarte Klatki skierowanej do Deni Cler Milano

Rzeszów

W Budziwoju powstaje centrum handlowe. Otwarcie na wiosnę [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Docelowo powierzchnia obiektu sięgnie 4 tys. m2.

Rzeszów

Za nieprawidłowe parkowanie w Rzeszowie wręczą "Krowę Miesiąca"

RZESZÓW. Społecznicy z inicjatywy „Święte Krowy Rzeszowskie” chcą, by za złe parkowanie kierowca otrzymał tzw. Krowę Miesiąca.

Rzeszów

Recydywista firmy Game Over Cycles idzie na sprzedaż. Cena: 1 mln dolarów

RZESZÓW. Polski producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles wystawiła na sprzedaż swój najbardziej znany motocykl - Recydywistę.

Rzeszów

Most łączący Rzeszów z Boguchwałą ma kosztować ponad 100 mln zł

RZESZÓW. Nie znana jest data realizacji, źródła finansowania oraz wkład własny poszczególnych stron.

Rzeszów

Niematerialny skarb - gwara, czyli rzeszowskie micyje słowne

RZESZÓW. O porannej sardze, micyjach rzeszowskiej kultury oraz o chabaziach w parkach.

Reklama