Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia na lodowisko w Parku Sybiraków w Rzeszowie

Dodano: 20.12.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Posiadacze Karty Mieszkańca, uczniowie rzeszowskich szkół oraz posiadacze karty Multisport, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na lodowisku w Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa.

Ślizgawka przy ul. Broniewskiego otwarta jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 10:00-21:00. Powierzchnia tafli wynosi aż 700 metrów. Dla najmłodszych i początkujących dostępne są pomoce do nauki jazdy, a dla bardziej doświadczonych łyżwiarzy tafla oferuje dużo przestrzeni do doskonalenia umiejętności.

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia, które czynią lodowisko jeszcze bardziej dostępnym dla miłośników aktywności fizycznej:

• 50% zniżki dla posiadaczy Karty Mieszkańca Rzeszowa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00
• uczniowie rzeszowskich szkół mogą korzystać z lodowiska za darmo od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 (wymagana legitymacja szkolna),
• honorowana jest karta Multisport

Przyjdź, poczuj zimową atmosferę i ciesz się zdrową aktywnością na świeżym powietrzu. Lodowisko w Parku Sybiraków, to miejsce, które łączy sport, zabawę i wspólne chwile z bliskimi.

Miast Rzeszów jest partnerem lodowiska.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

12 mln zł dla Politechniki Rzeszowskiej. Projekt zakłada m.in. rozwój technologii dla potrzeb lotnictwa

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany z programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Rzeszów

Rzeszów w czołówce rankingu przeprowadzonego w 21 największych miastach Polski

RZESZÓW. Miasto zostało również najwyżej ocenione pod względem jakości edukacji.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po porażce z Indykpolem AZS Olsztyn znacznie oddala się od fazy play-off

RZESZÓW. W meczu 22. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów zmierzył się z Indykpolem AZS Olsztyn.

Rzeszów

Ratusz wstrzymał premierę spektaklu w Teatrze Maska. Powód: może obrażać uczucia katolików i żydów

RZESZÓW. „Dochodziły do nas sygnały, że spektakl jest za bardzo kontrowersyjny" - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. 

Rzeszów

Miasto cofa pozwolenie zintegrowane Res-Drobu. Firma nie dostała jeszcze oficjalnego pisma

RZESZÓW. Podstawą cofnięcia pozwolenia zintegrowanego było pismo Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. 

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. Przywrócono ruch w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Doszło do wypadku przy ul. Lwowskiej. Kierowcy podróżujący do Rzeszowa od strony Łańcuta stoją.

Reklama