Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Autobusy komunikacji miejskiej dowiozą na KultURalia. ZTM uruchamia dodatkowe kursy

Dodano: 05.06.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

XIII Rzeszowskie Kulturalia Studenckie odbędą się w dniach 6 – 7 czerwca 2025. w nowej lokalizacji – na terenach zielonych przy ul. Dołowej, w rejonie Sądu Rejonowego.

Organizatorzy zapowiadają znacznie więcej przestrzeni, emocji oraz „okazji, by przeżyć coś, czego nie zapomnisz”. Tegorocznym KultURaliom przyświeca hasło "rozświetlaj miasto z nami"

Na uczestników czeka wielka, dwudniowa impreza z dużą ilością koncertów, dobrą atmosferą oraz niezliczonymi okazjami do wspólnej zabawy. Wśród artystów, którzy wystąpią KultURaliach są m.in.Young Multi, Young Igi, Brathanki, Otsochodzi, Zalewski i Opał. Zobacz godzinową rozpiskę koncertów

Oprócz koncertów, zaplanowano również imprezy klubowe na scenie The Grand Stage. 

Dodatkowe kursy autobusów miejskich

W związku z XIII Rzeszowskimi KultURaliami, ZTM zapowiedział zwiększenie liczby przejazdów autobusów komunikacji miejskiej o dodatkowe kursy według poniższego harmonogramu:

Reklama

W dniach 6 i 7 czerwca oraz 7 i 8 czerwca 2025 r. będzie więcej kursów na liniach 0A, 0B oraz liniach nocnych N1, N2 i N3.

Linie „0A” i „0B” : w godzinach ok. 16:00 – 17:00 i 18:30 – 4:00
- kursować będą co ok. 15 minut

0A”, „0B” w godzinach ok. 17:00 – 18:30 oraz „19” w godzinach ok.16:00 – 19:00
– kursować będą co ok. 20 minut

N1”, „N2” i „N3”: w godzinach ok. 20:00 – 4:00
– kursować będą co ok. 30 minut

Na kursach dodatkowych obowiązywać będą ceny biletów jak dla pozostałych kursów linii miejskich. Ważność zachowują wszystkie bilety okresowe jak również uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali program do wykrywania i oceny zaburzeń mowy w chorobie Parkinsona

​RZESZÓW. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach II naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

RZESZÓW. 52-letni mieszkaniec Rzeszowa najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjechały posypywarki

RZESZÓW Od rana służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg pracują na ulicach Rzeszowa.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc odebrał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Otrzymał go z rąk Konrada Fijołka, podczas uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

Rzeszów

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy w Tyczynie

TYCZYN. Ponad 2 promile miał 53-letni kierowca opla, którego w Tyczynie ujęli świadkowie. Okazało się, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i poszukiwany jest do odbycia kary.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nowy symulator spawalniczy oparty na technologii VR

RZESZÓW. W Laboratorium Spawalnictwa Katedry Odlewnictwa i Spawalnictwa na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa zostało uruchomione nowe stanowisko do realizacji zajęć dydaktycznych wyposażone w symulator spawalniczy. 

Rzeszów

Wypadek w Krasnem. Zderzyły się dwa peugeoty

RZESZÓW. Po godz. 11:00 na DK 94 w Krasnem zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich był pijany. 

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaną tereny rekreacyjne

RZESZÓW. Miasto zakupiło działki o powierzchni 54 arów na osiedlu Miłocin – Św. Huberta. Teren, którym interesowała się firma deweloperska zostanie w całości przeznaczony na cele rekreacyjne.

Reklama