Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Autobusy komunikacji miejskiej dowiozą na KultURalia. ZTM uruchamia dodatkowe kursy

Dodano: /

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

XIII Rzeszowskie Kulturalia Studenckie odbędą się w dniach 6 – 7 czerwca 2025. w nowej lokalizacji – na terenach zielonych przy ul. Dołowej, w rejonie Sądu Rejonowego.

Organizatorzy zapowiadają znacznie więcej przestrzeni, emocji oraz „okazji, by przeżyć coś, czego nie zapomnisz”. Tegorocznym KultURaliom przyświeca hasło "rozświetlaj miasto z nami"

Na uczestników czeka wielka, dwudniowa impreza z dużą ilością koncertów, dobrą atmosferą oraz niezliczonymi okazjami do wspólnej zabawy. Wśród artystów, którzy wystąpią KultURaliach są m.in.Young Multi, Young Igi, Brathanki, Otsochodzi, Zalewski i Opał. Zobacz godzinową rozpiskę koncertów

Oprócz koncertów, zaplanowano również imprezy klubowe na scenie The Grand Stage. 

Dodatkowe kursy autobusów miejskich

W związku z XIII Rzeszowskimi KultURaliami, ZTM zapowiedział zwiększenie liczby przejazdów autobusów komunikacji miejskiej o dodatkowe kursy według poniższego harmonogramu:

Reklama

W dniach 6 i 7 czerwca oraz 7 i 8 czerwca 2025 r. będzie więcej kursów na liniach 0A, 0B oraz liniach nocnych N1, N2 i N3.

Linie „0A” i „0B” : w godzinach ok. 16:00 – 17:00 i 18:30 – 4:00
- kursować będą co ok. 15 minut

0A”, „0B” w godzinach ok. 17:00 – 18:30 oraz „19” w godzinach ok.16:00 – 19:00
– kursować będą co ok. 20 minut

N1”, „N2” i „N3”: w godzinach ok. 20:00 – 4:00
– kursować będą co ok. 30 minut

Na kursach dodatkowych obowiązywać będą ceny biletów jak dla pozostałych kursów linii miejskich. Ważność zachowują wszystkie bilety okresowe jak również uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koronawirus. Jak funkcjonują rzeszowskie instytucje i urzędy?

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Prezydenta Rzeszowa przekazał kilka istnotnych informacji dla mieszkańców miasta. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Nie kupisz biletu u kierowcy

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Na os. Budziwój powstanie żłobek i przedszkole. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ratusz otworzy przetarg na budowę przedszkola dla 120 dzieci oraz żłobka dla 150 dzieci. Inwestycja ma powstać na os. Budziwój, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

Rzeszów

Koronawirus. Apel Urzędu Miasta Rzeszowa do mieszkańców

RZESZÓW. W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronowirusa, Urząd Miasta Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Rzeszów

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Rzeszów

Kuria Diecezjalna w Rzeszowie nie zamknie kościołów i nie odwoła mszy

RZESZÓW. Znamy stanowisko ws. szerzącej się pandemii koronawirusa Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Reklama