Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Autobusy MPK dowiozą mieszkańców na koncert Jednego Serca Jednego Ducha i Wschód Kultury

Dodano: 19.06.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiany w rozkładzie jazdy czekają na mieszkańców 20 i 21 czerwca. Będą dodatkowe kursy na liniach komunikacji miejskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z organizowanym w dniu 21 czerwca br. koncertem głównym w ramach Europejskiego Stadionu Kultury uruchomione zostają w godz. ok. 18.30 – 20.20 oraz 22.20 – 24.00 dodatkowe kursy na liniach 0A i 0B.

Ponadto uruchomiona będzie dodatkowa linia „E” kursująca pomiędzy Dworcem PKP a ul. Hetmańską (Stadion Miejski), realizująca kursy co ok. 15 min. w godz. ok. 19.00 – 20.45 w kierunku Stadionu oraz w godz. 22.30 – 1.00 w kierunku powrotnym.

Natomiast w dniu 20 czerwca, w związku z organizowanym Koncertem Jednego Serca Jednego Ducha uruchomione zostaną dodatkowe dwie linie autobusowe nr 81 i 82. Autobusy obu linii będą kursować co ok. 10 – 20 min w godz. ok. 16.50 – 23.15.
Reklama
Trasa linii nr 81:
 
  • Mikołajczyka – Krakowska – Piłsudskiego – Cieplińskiego – Lisa Kuli 0- Dąbrowskiego – Powst. W-wy – Rejtana – Kopisto – Kilara – Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Krakowska – Mikołajczyka
 
Trasa linii nr 82:
 
  • Mikołajczyka – Krakowska – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Rejtana – Niepodległości – Leszka Czarnego – Lwowska – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Piłsudskiego – Krakowska – Mikołajczyka

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn

RZESZÓW. Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania na budowie przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ponieśli śmierć na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Rzeszów

Kontrole Policji i Straży Miejskiej w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Prezydent Rzeszowa reaguje.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto poradnię dla ozdrowieńców z Covid-19

RZESZÓW. To jedyna w regionie i jedna z pierwszych w kraju tego typu poradnia. Będzie funkcjonowała na terenie Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie.

Rzeszów

Worki na odpady zielone w automatach

RZESZÓW. Mieszkańcy, którym brakło worków na odpady zielone, mogą je dokupić w automatach, w których sprzedawane są środki ochrony osobistej.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego będzie gotowy za 5 lat

RZESZÓW. Akt notarialny dotyczący przejęcia przez Ministerstwo Sprawiedliwości działki przy ul. Zielonej i Granicznej ma być podpisany w ciągu miesiąca.

Rzeszów

Budynek Straży Miejskiej przy ul. Targowej do remontu

RZESZÓW. Ratusz prowadzi postępowanie przetargowe, którego celem jest wyłonienie projektanta, który zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej budynku, znajdującego się przy ul. Targowej 1.

Rzeszów

Wracają loty międzynarodowe z Rzeszowa. Pierwsze samoloty już wystartowały

RZESZÓW/JASIONKA. Od 1 lipca Ryanair wznowił loty do Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, od 3 lipca startują wakacyjne połączenia LOT’u.  Dzisiaj wystartowały pierwsze samoloty do  Londynu oraz Manchesteru.

Rzeszów

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich ucierpiał 6-latek

Rzeszowscy policjanci badają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu rzeszowskiego. 

Reklama