Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Będzie renowacja budynku Muzeum Techniki i Militariów przy ul. Kochanowskiego

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych mających na celu renowację Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie przy ul. Kochanowskiego. Prace mają być zakończone do końca listopada br.

Modernizacja budynku Muzeum wiąże się m.in. z wykonaniem nowych tynków wewnętrznych, gruntowaniem powierzchni ścian i sufitów, wymianą podwieszanego sufitu, wymianą drzwi, skrzydeł drzwiowych oraz wykonaniem nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Prace budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie.

Przetarg ruszył 11 października, jednak prace mają zostać wykonane do 30 listopada 2019 roku. Póki co miasta wciąż czeka na oferty zainteresowanych wykonawców, którzy na składanie ofert mają czas do 21 października br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jednoślady Blinkee powracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Sezon rowerowy w Rzeszowie oficjalnie otwarty. Firma Blinkee po raz trzeci gości ze swoimi jednośladami elektrycznymi w naszym mieście.

Rzeszów

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką na S19. Kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. W nocnym wypadku na drodze S19 zginął 36-letni kierowca osobowego volkswagena, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Komunikacja miejska w Rzeszowie wraca do normalności

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Ograniczone pozostaną kursy linii nr  „53”. Z kolei kursy linii „3”, „22” i „20” ulegną korekcie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Akcelerator Technologiczny ConceptLab

RZESZÓW. Otwarcie akceleratora ogłoszono podczas internetowej konferencji, która odbyła się 21 maja.

Rzeszów

Znamy rozkład lotów na trasie Warszawa - Rzeszów

RZESZÓW. Połączenia będą realizowane od 1 czerwca br.

Rzeszów

Od 25 maja otwarte szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 25 maja br. uczniowie klas I-III mogą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych. Będą również konsultacje dla uczniów klas VIII.

Rzeszów

Koronawirus. Od kilku tygodni brak nowych zakażeń w Rzeszowie. Na Podkarpaciu stabilnie

PODKARPACIE. Kolejny dzień bez nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie nowych zakażeń nie odnotowano od 22 kwietnia.

Reklama