Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Rusza przetarg na zaprojektowanie i wykonanie akomodacyjnej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury i ul. Siemaszkowej. Na realizacje umowy przyszły wykonawca będzie miał siedem miesięcy.

Rozpoczęło się postępowanie przetargowe mające wyłonić wykonawcę, który zajmie się m.in. opracowaniem i zatwierdzeniem dokumentacji budowlano-wykonawczej sygnalizacji świetlnej oraz zainstalowaniem i uruchomieniem sygnalizacji świetlnej zgodnie z zatwierdzonym projektem wykonawczym.

Nowa sygnalizacja znajdzie się na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury, ul. Siemaszkowej i zacznie funkcjonować dopiero w przyszłym roku, gdyż przyszły wykonawca, po podpisaniu umowy z Ratuszem, będzie miał siedem miesięcy na realizacje inwestycji.

Cały projekt został dofinansowany ze środków unijnych. Wykonawcy na wysyłanie ofert mają czas do 6 sierpnia br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie nowego sklepu Kaufland w Rzeszowie coraz bliżej

RZESZÓW. Trwają ostatnie prace na budowie marketu Kaufland przy al. Rejtana. 

Rzeszów

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków".

Rzeszów

Rzeszów przekaże agregaty prądotwórcze dla Ukrainy. Prezydent apeluje o wsparcie

RZESZÓW. Mer miasta partnerskiego Lwowa, zwrócił się do władz Rzeszowa z prośbą o przekazanie agregatów prądotwórczych.

Rzeszów

Od 2 listopada remont na ul. Przemysłowej. Możliwe utrudnienia

RZESZÓW. W środę (2.11) rozpoczyna się wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Prace obejmą około 400-metrowy odcinek drogi.

Rzeszów

Kwesta na remont Starego Cmentarza

RZESZÓW. 1 listopada od godziny 10:00 rano do zmroku będzie trwać kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na remont nagrobków na zabytkowym Starym Cmentarzu w Rzeszowie.

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

Od 1 listopada nowe ceny biletów MPK

RZESZÓW. Od 1 listopada 2022 r. zacznie obowiązywać nowy cennik biletów na komunikację miejską w Rzeszowie.

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Reklama