Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Bezpłatna komunikacja miejska na mecz Polska - Niemcy na Stadionie Miejskim

Dodano: 06.10.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W czwartek (7.10) na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69 odbędzie się mecz reprezentacji Polski i Niemiec do lat 20. Kibice, którym udało się zdobyć wejściówki, będą mogli dojechać na stadion bezpłatnie autobusami komunikacji miejskiej.

- Bilet lub zaproszenie na mecz zastępować będzie bilet na autobusy MPK. Z takiej możliwości będzie można skorzystać jutro w godzinach od 15.00 do 20.00 – informuje Maciej Chłodnicki z Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Sportowe widowisko rozpocznie się o godz. 18:00. Mecz jest częścią Turnieju Ośmiu Narodów - rozgrywek towarzyskich dla drużyn narodowych do lat 20. Biało-czerwoni rywalizują z reprezentacjami Niemiec, Anglii, Włoch, Rumunii, Norwegii, Portugalii i Czech.

Wszystko wskazuje na to, że mecz w Rzeszowie rozegrany zostanie przy pełnych trybunach. „Wejściówki rozchodzą się w rekordowym tempie. Pozostały tak naprawdę ostatnie wolne miejsca” – czytamy w komunikacie z 6 października opublikowanym na stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Mecz transmitowany będzie na żywo w stacji TVP Sport.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie zamontowano kolejne budki dla jerzyków

RZESZÓW. Ponad 130 kolejnych budek dla jerzyków pojawiło się na ścianach budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Licząc z tymi powieszonymi jesienią ubiegłego roku, jest ich już łącznie 157.

Rzeszów

W najbliższą sobotę otwarte punkty paszportowe

PODKARPACIE. W związku z dużym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022 r. czynne będą Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu.

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Rzeszów

ZTM wstrzymuje wdrożenie II etapu przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Na razie nie będzie kolejnych przystanków „na żądanie”. ZTM wstrzymał ich wdrożenie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny park kieszonkowy

RZESZÓW. Latem tego roku gotowy będzie kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie. Powstanie na osiedlu Baranówka. Znajdą się w nim m.in. hamaki, leżaki, ławki oraz dużo zieleni.

Rzeszów

Rusza loteria podatkowa "Rzeszów to My". Do wygrania samochód osobowy

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2022 r. każdy mieszkaniec Rzeszowa, który rozlicza się z podatków w naszym mieście, może zgłosić się do udziału w loterii podatkowej „Rzeszów to My”. Do wygrania będzie samochód...

Reklama