Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Bezpłatna mammografia w Rzeszowie. Za wykonane badanie będą atrakcyjne nagrody

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Bezpłatne badania mammograficzne rozpoczęły się w październiku i potrwają przez najbliższy rok. W ramach kampanii przyznawane będą nagrody, w tym damski rower miejski oraz 50 atrakcyjnych upominków.

Już po raz szósty w Rzeszowie Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „RAK a ZDROWIE”.  Akcja skierowana jest  do mieszkanek powiatu rzeszowskiego, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 2 lat.

Badania mammograficzne będzie można wykonać w Poradni Ginekologiczno-Położniczej przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie. Diagnostyka odbywać się będzie w każdy pon./czw./pt. w godz. 8.00 – 16.30 oraz wt./śr. w godz. 8.00 – 18.30.

Panie które przebadają się w terminie od 7 października 2019 r. do 31 grudnia br. mogą wziąć udział w losowaniu nagród. Aby uczestniczyć w loterii wystarczy wykonać badanie i zakupić los w Pracowni Mammograficznej za symboliczną kwotę 0,50 zł.
Reklama
Tegoroczna nagroda główna to damski rower miejski.  Oprócz tego, do wygrania 50 atrakcyjnych upominków, m.in. sprzęt RTV i AGD, zestawy luksusowych kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne, masaże i konsultacje dietetyczne, bony na badania diagnostyczne oraz wiele innych.

Dochód ze sprzedaży losów przeznaczony zostanie na kampanię edukacyjną dotyczącą profilaktyki raka piersi. Do tej pory w ramach kampanii udało się przebadać blisko 2000 pań z powiatu rzeszowskiego.

Rejestracja odbywa się pod nr. tel. 17 86 13 605 i 17 86 13 616 lub osobiście w Poradni Ginekologicznej przy ul. Fredry 9.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dach trybuny wschodniej Stadionu Miejskiego do remontu

RZESZÓW. Przetarg wystartował 10 stycznia br. Otwarcie ofert odbędzie się 25 stycznia.

Rzeszów

Światełko dla Pawła Adamowicza na rzeszowskim Rynku. Dzisiaj o 20.00

RZESZÓW. Akcja ma się odbyć 14 stycznia o godzinie 20.00 na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

List wsparcia Tadeusza Ferenca do prezydenta Gdańska

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc wysyła list wsparcia do Pawła Adamowicza.

Rzeszów

Mając 2 promile dojechał z Rzeszowa do Sanoka. Wpadł, bo nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”

RZESZÓW. 26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Rzeszów

Dwóch studentów rzeszowskich uczelni nagrodzonych przez Polską Agencje Kosmiczną

RZESZÓW. Znamy wyniki konkursu o Nagrodę Naukową Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja publiczności w hali Podpromie

RZESZÓW. W dniu wczorajszym zmagania siatkarek Developresu oglądało ponad 3 tysiące osób.

Rzeszów

5 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o kradzież z marketu budowlanego

RZESZÓW. Policji w ujęciu sprawców pomogły kamery monitoringu.

Rzeszów

27. Finał WOŚP. W Rzeszowie zebrano już ponad 318 tys. zł

RZESZÓW. Aktualnie podczas 27. Finału WOŚP uzbierano 88 569 548 zł.

Reklama