Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

Dodano: 21.08.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Trening kickboxingu z Iwoną Nieroda odbędzie się już w najbliższą sobotę. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Już w najbliższą sobotę mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda poprowadzi w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Na czym będzie polegać trening, który poprowadzi dla dzieci mistrzyni? „To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dedykowane dla najmłodszych i straszych dzieci. Oparte przede wszystkim o gry i zabawy ruchowe ze zwróceniem szczególnej uwagi na budowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Zajęcia mają na celu zachęcić dziecko do aktywności fizycznej oraz wzbogacić pewność siebie”– wyjaśnia Iwona Nieroda.
Reklama
Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w budynku D (4 piętro - nowa sala fitness):
 
  • 11:15 - 12:00 grupa dzieci w wieku 6-12
  • 12:15 - 13:00 grupa dzieci w wieku 4-6
 
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja za pośrednictwem adresu mail podanego wyżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów ma już trzecią kładkę rowerową

RZESZÓW. ​Dobre wieści dla rzeszowskich rowerzystów. Od dzisiaj mogą już oni korzystać z nowej rowerowej kładki, która powstała przy moście Narutowicza.

Rzeszów

Kto przyozdobi w tym roku Rzeszów na Święta?

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie oświetlenia świątecznego w Rzeszowie. Poszukiwana jest firma, która podejmie się tego zadania i ozdobi miasto w okresie bożonarodzeniowym.

Rzeszów

Oto koncepcja nowego dworca PKS w Rzeszowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt przygotowała pracownia MWM Architekci.

Rzeszów

Gala Biznesu 2021 już 27 października w G2A Arena

RZESZÓW. Wielkimi krokami zbliża się uroczysta Gala, jubileuszowej XX edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” oraz Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne bo Podkarpackie”. 

Rzeszów

Jesienna edycja Wampiriady w Rzeszowie. Studenci zachęcają do oddawania krwi

RZESZÓW. 25 października na terenie Kampusu UR odbędzie się kolejna rzeszowska edycja Wampiriady, akcji promującej krwiodawstwo.

Rzeszów

Nowa fabryka w Parku Naukowo-Technologicznym "Rzeszów-Dworzysko"

RZESZÓW. W ub. piątek na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” oficjalnie otwarto nowy zakład produkcyjny Phoenix Contact E-Mobility. To szansa na nowe zatrudnienia.

Rzeszów

Na os. Nowe Miasto powstanie nowy dom kultury?

RZESZÓW. W ostatnim czasie pojawił się temat budowy nowego domu kultury na osiedlu Nowe Miasto. Kwestię podjął w swojej interpelacji Przewodniczący Klubu Radnych PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

Trwają prace przeciwpowodziowe na Strugu w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszyły prace związane z zabezpieczeniem i regulacją rzeki Strug. 

Reklama