Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

Dodano: 21.08.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Trening kickboxingu z Iwoną Nieroda odbędzie się już w najbliższą sobotę. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Już w najbliższą sobotę mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda poprowadzi w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Na czym będzie polegać trening, który poprowadzi dla dzieci mistrzyni? „To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dedykowane dla najmłodszych i straszych dzieci. Oparte przede wszystkim o gry i zabawy ruchowe ze zwróceniem szczególnej uwagi na budowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Zajęcia mają na celu zachęcić dziecko do aktywności fizycznej oraz wzbogacić pewność siebie”– wyjaśnia Iwona Nieroda.
Reklama
Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w budynku D (4 piętro - nowa sala fitness):
 
  • 11:15 - 12:00 grupa dzieci w wieku 6-12
  • 12:15 - 13:00 grupa dzieci w wieku 4-6
 
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja za pośrednictwem adresu mail podanego wyżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wizz Air zainaugurowało loty z Jasionki do Eindhoven

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, stał się dziesiątym lotniskiem w Polsce obsługującym samoloty Wizz Air. We wtorek, 15 grudnia przewoźnik zainaugurował połączenie Rzeszów-Eindhoven.

Rzeszów

Judoka Millenium Rzeszów zdobył Mistrzostwo Polski

RZESZÓW. Mateusz Grendys, zawodnik klubu UKJ Millenium Rzeszów, zdobył złoty medal na mistrzostwach w Poznaniu.

Rzeszów

Na ul. Sikorskiego pędził ponad 180 km/h

RZESZÓW. 20-latek kierujący seatem przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Młody kierowca miał na koncie ponad 20 pkt karnych. Mężczyzna stracił prawo jazdy.  

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku autobusy linii 0A, 0B, 18 i 19 będą kursowały wg rozkładu jazdy obowiązującego dla dnia roboczego pozaszkolnego.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono jedyny w Polsce system "zielonej fali" dla pojazdów uprzywilejowanych

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia jest pierwszym polskim miastem, które wdrożyło technologię priorytetu dla pojazdów uprzywilejowanych.

Rzeszów

W Rzeszowie zebrano już ponad 1,5 tony nakrętek. W grudniu zbiórka dla 6-letniej Zosi

RZESZÓW. W grudniu br. nakrętki wrzucane do metalowych pojemników w kształcie serc, przeznaczone zostaną na pomoc dla 6-letniej Zosi.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Budowa PKA zapewni sprawniejsze podróże wokół stolicy Podkarpacia oraz wygodne połączenie z komunikacją lotniczą. 

Rzeszów

Policjanci i pracownicy sanepidu przeprowadzili kontrole w jednej z rzeszowskich galerii

RZESZÓW. 56 sklepów w jednej z galerii handlowych skontrolowali policjanci wspólnie z inspektorami sanepidu. Nie stwierdzono żadnych uchybień.

Reklama