Rzeszów - Sobota, 19.07.2025
Reklama

Biedronka buduje nowy sklep w Rzeszowie. Otwarcie jeszcze w tym roku [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Prace przy budowie nowego sklepu Biedronka w Rzeszowie są już na zaawansowanym etapie. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze w tym roku. Będzie to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Sklep powstaje przy ul. Strażackiej 10 na osiedlu Drabinianka, zaledwie kilometr od mieszczącego się przy tej samej ulicy innego marketu sieci Biedronka (przy ul. Strażackiej 27e).

Powierzchnia części sprzedażowej obiektu wyniesie 760 m2. W sklepie zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania marki. Zainstalowany zostanie nowoczesny system kas obejmujący 3 kasy tradycyjne oraz 6 kas samoobsługowych. Sklep zostanie wyposażony w krajalnicę do chleba.

- Nowa placówka powstaje w formacie 3.0, co oznacza zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS) – wyjaśnia Iwona Rejman, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Reklama

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking z 70-cioma miejscami postojowymi. Dwa z nich będą przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Otwarcie Biedronki przy ul. Strażackiej 10 zaplanowano w połowie grudnia br. - O dokładnym terminie otwarcia oraz specjalnych atrakcjach i promocjach przygotowanych z tej okazji będziemy mogli poinformować bliżej planowanego terminu uruchomienia placówki – przekazała Iwona Rejman.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:30, a w niedziele handlowe w godzinach 8:00-20:00. Zatrudnienie znajdzie w nim około 19 osób.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

RZESZÓW. Estrada Rzeszowa oraz rzeszowskie instytucje kultury przygotowały z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek.

Rzeszów

Strefa płatnego parkowania w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. Płatne parkowanie zacznie obowiązywać od 1 marca 2023 r. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Centrum Edukacji Zdalnej dla młodzieży z Ukrainy

RZESZÓW. To miejsce, w którym ukraińskie dzieci połączą się ze swoimi szkołami.

Rzeszów

Koniec utrudnień na ul. 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie

RZESZÓW. Zakończyły się prace przy odtworzeniu nawierzchni ul. 9 Dywizji Piechoty. Ruch pojazdów odbywa się tam już bez utrudnień.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Rzymu samolotem

RZESZÓW/JASIONKA. Od 10 czerwca 2023 roku, z podrzeszowskiego lotniska będzie można polecieć do stolicy Włoch. Połączenie będzie realizował Wizz Air.

Rzeszów

"Drabina do Nieba" - nowy rzeszowski pomnik stanie przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 20-metrowy monument ma być gotowy do końca czerwca br.

Rzeszów

Rekrutacja na semestr letni Akademii 50+

RZESZÓW. Akademia 50+ działająca w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadzi rekrutację na semestr letni. Chętni mogą zgłaszać się do 27 lutego.

Reklama