Rzeszów - Niedziela, 25.01.2026
Reklama

Blisko 100 wystawców, regionalne produkty. W sobotę Podkarpacki Bazarek przy Parku Papieskim

Dodano: 23.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. W sobotę, 25 października 2025 r., na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie będzie można kupić ekologiczne i regionalne produkty od lokalnych producentów.

Podkarpacki Bazarek to inicjatywna, która na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń. Wydarzenie roganizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Na bazarku pojawi się blisko 100 wystawców z całego regionu. W jednym miejscu będzie można kupić wszelkie dobra – od tradycyjnych produktów spożywczych, poprzez wyroby pszczelarskie i sadzonki roślin, aż po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów

Na stoiskach lokalnych producentów dostępne będą: regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta czy ekologiczne przetwory.

16. Podkarpacki Bazarek odbędzie się w tę sobotę, 25 października, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wraca temat podcieni Galerii Rzeszów

RZESZÓW. O wynikach debaty będziemy informować tuż po sesji Rady Miasta 27 sierpnia.

Rzeszów

Nielegalny tytoń i papierosy przechwycone w Rzeszowie. 51-latek usłyszał zarzuty

RZESZÓW. W trakcie przeszukania zabezpieczono prawie 64 kg nielegalnego tytoniu oraz ponad 16 tys. sztuk pojedynczych papierosów.

Rzeszów

Kolejna inwestycja w rejonie hali Podpromie. Powstanie 113 lokali mieszkalnych [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Capital Towers Residence - oto nazwa ośmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, który znajdzie się przy skrzyżowaniu ulicy Lenartowicza i ul. Podpromie.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Reklama