Rzeszów - Sobota, 05.07.2025
Reklama

Blisko 40 wystawców na XX Podkarpackich Targach Pracy

Dodano:

fot. Materiały prasowe WSIiZ
fot. Materiały prasowe WSIiZ
RZESZÓW. 20 kwietnia br. w hali Podpromie odbędą się największe w regionie XX Podkarpackie Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Na targach obecnych będzie blisko 40 pracodawców m.in. z branży informatycznej, lotniczej, consultingowej, finansowej, edukacyjnej, spedycyjnej, logistycznej, motoryzacyjnej, produkcyjnej oraz agencje pośrednictwa pracy.

- Podkarpackie Targi Pracy organizowane są  przez nasze biuro już po raz dwudziesty, z myślą o poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Wszyscy, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach, powinni pamiętać o dobrze przygotowanym CV . Wiemy od Pracodawców, że podczas targów będą prezentować wiele ofert pracy na różne stanowiska, więc każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Agnieszka Cieśla, Kierownik Biura Karier WSIiZ.
Reklama
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będzie również obecna na targach jako pracodawca. - Uczelnia obecnie poszukuje wielu specjalistów, zwłaszcza z dziedziny: informatyki, grafiki, matematyki, fizyki, chemii, psychologii, przedsiębiorczości i marketingu internetowego – mówi Ewa Podgórska, Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi WSIiZ.

XX Podkarpackie Targi Pracy odbędą się w czwartek, 20 kwietnia br. w hali Podpromie w Rzeszowie w godzinach od 10.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Rzeszów

Plaza poszerza ofertę o sklep z odzieżą dla dzieci

RZESZÓW. Nowy najemca w rzeszowskiej Plazie. Ofertę dziecięcą Centrum wzmocni marka 5.10.15. oferująca szeroki wybór odzieży dla dzieci. Otwarcie sklepu zaplanowano na początek marca.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły przy ul. Miodowej. Wybrano projektanta

RZESZÓW. Dokumentację projektową inwestycji opracuje firma ARP Manecki Architekci z Krakowa.

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy poszukują archiwalnych fotografii

​RZESZÓW. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie obchodzi w tym roku 150 rocznicę powstania. Z tej okazji strażacy rozpoczęli społeczną zbiórkę starych zdjęć przedstawiających ich historię.

Rzeszów

Najlepsi młodzi lekkoatleci przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W przyszły weekend w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski juniorów do lat 18 i 20. Ze względu na sytuację epidemiczną, nie wiadomo czy zawody odbędą się przy udziale...

Rzeszów

Finał loterii meldunkowej "Rzeszów to My"

RZESZÓW. Kolejni nowi mieszkańcy Rzeszowa odebrali nagrody w loterii meldunkowej „Rzeszów to My”.  Nagrodę główną, samochód marki Hyundai, zdobyła Pani Agnieszka Prucyk, mieszkająca wcześniej w Pruchniku.

Rzeszów

Otylia Jędrzejczak na budowie basenu przy ul. Matuszczaka

RZESZÓW. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska i prezes Polskiego Związku Pływackiego odwiedziła budowę nowego basenu przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie.

Rzeszów

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie.

Reklama