Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Blisko 40 wystawców na XX Podkarpackich Targach Pracy

Dodano: 18.04.2023 r.

fot. Materiały prasowe WSIiZ
fot. Materiały prasowe WSIiZ
RZESZÓW. 20 kwietnia br. w hali Podpromie odbędą się największe w regionie XX Podkarpackie Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Na targach obecnych będzie blisko 40 pracodawców m.in. z branży informatycznej, lotniczej, consultingowej, finansowej, edukacyjnej, spedycyjnej, logistycznej, motoryzacyjnej, produkcyjnej oraz agencje pośrednictwa pracy.

- Podkarpackie Targi Pracy organizowane są  przez nasze biuro już po raz dwudziesty, z myślą o poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Wszyscy, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach, powinni pamiętać o dobrze przygotowanym CV . Wiemy od Pracodawców, że podczas targów będą prezentować wiele ofert pracy na różne stanowiska, więc każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Agnieszka Cieśla, Kierownik Biura Karier WSIiZ.
Reklama
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będzie również obecna na targach jako pracodawca. - Uczelnia obecnie poszukuje wielu specjalistów, zwłaszcza z dziedziny: informatyki, grafiki, matematyki, fizyki, chemii, psychologii, przedsiębiorczości i marketingu internetowego – mówi Ewa Podgórska, Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi WSIiZ.

XX Podkarpackie Targi Pracy odbędą się w czwartek, 20 kwietnia br. w hali Podpromie w Rzeszowie w godzinach od 10.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Taranowali autem witryny sklepowe, a następnie kradli alkohol i papierosy

RZESZÓW. Dwaj mieszkańcy Rzeszowa usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. 

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej nominowani do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021

Zespół badawczy z Politechniki Rzeszowskiej uzyskał nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii "innowacyjne technologie i badania przyszłości".

Rzeszów

Policjanci eskortowali auto z rodząca kobietą do szpitala w Rzeszowie

RZESZÓW. Strzyżowscy policjanci we współpracy z rzeszowskimi funkcjonariuszami pilotowali samochód z rodzącą kobietą, ze Strzyżowa do szpitala w Rzeszowie.

Rzeszów

Kolejna innowacyjna firma na "Dworzysku"

RZESZÓW. Spółka I-BS.pl, zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania – zainwestuje na terenie PNT „Rzeszów-Dworzysko”. Wartość planowanej inwestycji to 1,8 mln zł.

Rzeszów

Przy ul. Skrajnej w Rzeszowie znaleziono ciało 59-latka. Zmarł z wychłodzenia

RZESZÓW. To drugi w tym roku przypadek wychłodzenia na Podkarpaciu.

Rzeszów

Dwa Charty czekają na właściciela. Kto rozpoznaje te psy?

Policjanci z Głogowa Małopolskiego proszą o pomoc w ustaleniu właściciela dwóch psów rasy Chart. 

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zrezygnował ze stanowiska prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Po 18 latach, Tadeusz Ferenc zrezygnował z funkcji prezydenta miasta Rzeszowa. Jako swojego potencjalnego następcę zaproponował Marcina Warchoła.

Rzeszów

Pijany 26-latek z Rzeszowa kradzionym autem pojechał do Łańcuta. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 26-letni mieszkaniec Rzeszowa, który wspólnie z kolegą, wybrał się na wycieczkę do Łańcuta kradzionym samochodem, dodatkowo będąc pod wpływem alkoholu, usłyszał trzy zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama