Reklama

Aktualności / Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników. Firma poszukuje około 50 kandydatów

Dodano: 08.11.2023 r.

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników. Firma poszukuje około 50 kandydatów - Aktualności Rzeszów

fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Rzeszowski oddział firmy BSH poszukuje około 50 pracowników produkcji, zarówno tych z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie. Zatrudnione osoby, oprócz podstawowego wynagrodzenia, moga liczyć również na pakiet benefitow.

Fabryka BSH zlokalizowana w okolicach Rzeszowa produkuje małe sprzęty AGD, m.in. kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia, czy odkurzacze, które trafiają głównie do klientów z Europy Zachodniej, ale także z innych regionów świata oraz z Polski. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy, firma oferuje na polskim rynku sprzęt marek, takich jak Bosch, Siemens i Gaggenau. Firma ma w Polsce sześć fabryk, a także centra logistyczne, badań i rozwoju oraz usług wspólnych. W stolicy Podkarpacia organizacja rozwija się od 10 lat. Aktualnie fabryka powiększa swoje zespoły, a co za tym idzie, poszukuje 50 nowych pracowników.

– Rozwijamy naszą podrzeszowską fabrykę, dlatego przy wsparciu Manpower poszukujemy kandydatów, którzy nie boją się nowych wyzwań. W BSH stawiamy na rozwój pracowników. Ułatwiamy im zdobywanie nowych kompetencji i dajemy szanse na awans w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku. Nasze stanowiska pracy są dobrze zorganizowane i ergonomiczne. Pracownicy mają do dyspozycji stołówkę na terenie zakładu. W naszej organizacji stawiamy też na dobrą atmosferę, zaufanie i otwartość – mówi Ewelina Wnuk, specjalistka ds. personalnych w BSH.

Procesy rekrutacyjne prowadzi firma Manpower, będąca partnerem rekrutacyjnym BSH. Mile widziani są kandydaci z doświadczeniem, jednak firma nie zamyka się na osoby, które stawiają w tej branży pierwsze kroki. Zatrudnione osoby mogą liczyć na pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę rekrutacyjną. Składają się na niego między innymi karta Multisport, uprawniająca do skorzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całej Polski, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, a także możliwość dołączenia do programu rabatów ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, sklepów, a także restauracji. Nowo zatrudnione osoby zyskają także do aplikacji MyManpower, która skupia najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby, takie jak paski płacowe czy umowy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży produkcyjnej i magazynowej w województwie podkarpackim mogą aplikować poprzez stronę internetową, a także złożyć CV bezpośrednio w biurze Manpower przy al. Tadeusza Rejtana 36 w Rzeszowie lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres rekrutacja.rzeszow@manpower.pl Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerami telefonu 504 362 830 oraz 604 530 370.
 
Reklama
Źródło: Informacja prasowa

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Modernizacja pompowni wody przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie - Aktualności Rzeszów

Modernizacja pompowni wody przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na kiepski stan systemu rur w pompowni wody przy ulicy Armii Krajowej w Rzeszowie, konieczna jest ich wymiana. Dz...

Rzeszów najbardziej zielonym miastem wojewódzkim - Aktualności Rzeszów

Rzeszów najbardziej zielonym miastem wojewódzkim

RZESZÓW. Rzeszów ma najwięcej terenów zielonych spośród miast wojewódzkich – wynika z danych Urzędu...

26 lutego w Rzeszowie rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa - Aktualności Rzeszów

26 lutego w Rzeszowie rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

RZESZÓW. Od 1 lutego w województwie podkarpackim trwa kwalifikacja wojskowa. Obowiązek dotyczy 15 tys. osób. W Rzeszowi...

Dotacje dla mieszkańców na retencję wody deszczowej - Aktualności Rzeszów

Dotacje dla mieszkańców na retencję wody deszczowej

RZESZÓW. 1 marca 2024 r. rozpoczyna się nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji związanych z retencją wód opa...

Połączenie ulic Krzyżanowskiego i Wieniawskiego. Miasto ogłosiło przetarg - Aktualności Rzeszów

Połączenie ulic Krzyżanowskiego i Wieniawskiego. Miasto ogłosiło przetarg

RZESZÓW. 1,4 kilometra ma mieć nowa droga, który połączy ulice Krzyżanowskiego i Wieniawskiego. Miasto ogłosiło przetarg na re...

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Wasze opinie

Reklama
Partnerzy: