Rzeszów - Czwartek, 13.11.2025
Reklama

Budowa nowej stacji paliw w Rzeszowie na finiszu [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.07.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Przy al. Armii Krajowej, w pobliżu skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, powstaje nowa stacja paliw Orlen. Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji. Otwarcie zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia.

Stacja powstaje na działce o powierzchni około 27 arów. Do dyspozycji kierowców przewidziano sześć stanowisk, w tym trzy dystrybutory MPD, dystrybutor LPG oraz dystrybutor ON-TIR. Na terenie stacji znajdzie się również sklep o powierzchni 80 m kw., myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Nowa stacja będzie funkcjonować w formacie Stop Cafe 2.0, oferując klientom szeroki wybór dań i napojów. W ofercie znajdą się świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje gorące i zimne, w tym kawa, herbata oraz soki.

Reklama

Otwarcie stacji ma odbyć w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jak przekazał przedstawiciel zespołu prasowego Orlen S.A., "po zaplanowanych przeglądach i odbiorach obiektu oraz wydaniu odpowiednich pozwoleń, pełne uruchomienie przewidziane zostało na przełom 3 i 4 kwartału bieżącego roku".

Będzie to dziewiąta stacja Orlen w Rzeszowie. Koncern posiada już swoje punkty m.in. przy ulicach Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ostatnia szansa na łyżwy w Parku Sybiraków. Zbliża się koniec sezonu

RZESZÓW. To ostatnie tygodnie, a być może nawet dni funkcjonowania lodowiska na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się aż w dziewięciu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza drugi etap programu małej retencji

RZESZÓW. 1 marca rozpocznie się kolejny nabór wniosków o dotacje na inwestycje związane z tzw. małą retencją.

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na przebudowę skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe.

Rzeszów

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

RZESZÓW. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Chłopiec nie odniósł obrażeń.

Rzeszów

Rozbudowa placu zabaw na osiedlu Baranówka

RZESZÓW. Wśród nowym elementów zabawowych pojawi się m.in. fabryka piasku – jedyna tego typu atrakcja dla dzieci w Rzeszowie.

Rzeszów

Nowości w rzeszowskiej Plazie

​RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.

Rzeszów

Targi Pracy i Targi Edukacyjne w hali Podpromie

RZESZÓW. Ponad 50 pracodawców na Targach Pracy i uczelnie z całej Polski na Targach Edukacyjnych. Oba wydarzenia odbędą się 1-2 marca w Hali Podpromie w Rzeszowie.

Reklama