Rzeszów - Czwartek, 12.03.2026
Reklama

Budowa nowej stacji paliw w Rzeszowie na finiszu [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.07.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Przy al. Armii Krajowej, w pobliżu skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, powstaje nowa stacja paliw Orlen. Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji. Otwarcie zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia.

Stacja powstaje na działce o powierzchni około 27 arów. Do dyspozycji kierowców przewidziano sześć stanowisk, w tym trzy dystrybutory MPD, dystrybutor LPG oraz dystrybutor ON-TIR. Na terenie stacji znajdzie się również sklep o powierzchni 80 m kw., myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Nowa stacja będzie funkcjonować w formacie Stop Cafe 2.0, oferując klientom szeroki wybór dań i napojów. W ofercie znajdą się świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje gorące i zimne, w tym kawa, herbata oraz soki.

Reklama

Otwarcie stacji ma odbyć w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jak przekazał przedstawiciel zespołu prasowego Orlen S.A., "po zaplanowanych przeglądach i odbiorach obiektu oraz wydaniu odpowiednich pozwoleń, pełne uruchomienie przewidziane zostało na przełom 3 i 4 kwartału bieżącego roku".

Będzie to dziewiąta stacja Orlen w Rzeszowie. Koncern posiada już swoje punkty m.in. przy ulicach Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Rzeszów

W rzeszowskim szpitalu MSWiA mają nowy sprzęt medyczny. Rozbudowa placówki wciąż trwa

RZESZÓW. Do użytku pacjentów oddano m.in. nowe karetki pogotowia, nowoczesny aparat USG oraz 8 kardiomonitorów.

Rzeszów

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie.

Rzeszów

Trwa rozbudowa budynku PGS Software. Firma ma zatrudnić dodatkowo ponad 100 osób

RZESZÓW. Jednym z kierunków rozwoju branży są rozwiązania w chmurze. 

Rzeszów

Jutro sesja nadzwyczajna. Radni zajmą się sprawą odbioru odpadów

RZESZÓW. 14 lutego odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Rzeszowa.

Reklama