Rzeszów - Środa, 21.01.2026
Reklama

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

Dodano: 10.10.2022 r.

fot. BOSG
fot. BOSG
RZESZÓW. Na lotnisku w Jasionce funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 37-letniego obywatela Polski, który był poszukiwany czerwoną nota Interpolu oraz Europejskim Nakazem Aresztowania.

Do zatrzymania doszło w ubiegły czwartek, 6 października. 37-letni mężczyzna przyleciał samolotem z Dublina do Rzeszowa. Po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy Straży Granicznej okazało się, że 37-latek jest poszukiwany przez polskie organy ścigania za niszczenie mienia, wandalizm i szabrownictwo.  Władze polskie wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania oraz czerwoną notę Interpolu.

Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.


 
Źródło: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Darmowa komunikacja miejska w dniu wyborów

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy Rzeszowa będą mogli bezpłatnie dojechać autobusem MPK do lokali wyborczych.

Rzeszów

Dodatkowe pieniądze na Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki

RZESZÓW. 3 kwietnia 2024 r. w ratuszu odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Rzeszowa, podczas której zabezpieczono dodatkowe 30 mln zł na budowę PCLA.

Rzeszów

Szkoła na ul. Kwiatkowskiego nosi imię Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Od wczoraj Szkoła Podstawowa nr 37 w Rzeszowie nosi imię Prezydenta Tadeusza Ferenca. Placówka mieści się przy ul. Kwiatkowskiego, niedaleko domu, w którym mieszkał były prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Półmaraton Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu [MAPA]

RZESZÓW. W związku 17. PKO Półmaratonem Rzeszowskim, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia, na dogach Rzeszowa wystąpią utrudnienia w ruchu. Niektóre z ulic zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowe miejsce dla seniorów

RZESZÓW. Tuż przed świętami wielkanocnymi w Rzeszowie odbyło się uroczyste otwarcie Miejskiego Centrum Seniora. Placówka znajduje się przy ul. Rynek 7.

Rzeszów

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Rzeszów

Wielka impreza biegowa już w tę sobotę w Rzeszowie. Na liście blisko 2 tys. osób

RZESZÓW. 6 kwietnia 2024 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się 17. PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 9. PKO Sztafeta Półmaratońska. Imprezom biegowym towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz 7-letniej Klary.

Rzeszów

Nowe rozkłady jazdy pięciu linii MPK

RZESZÓW. Od 1 kwietnia, dla pięciu linii komunikacji miejskiej obowiązują nowe rozkłady jazdy. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, zmiany dotyczą linii: 1, 16, 33, 52, 54.

Reklama