Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu. W niedzielę Targi Ślubne w hali Podpromie

Dodano: 01.02.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe organizatora
fot. Materiały prasowe organizatora

RZESZÓW. W niedzielę, 2 lutego w Rzeszowie odbędzie się XXII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. To doskonała okazja dla narzeczonych by zapoznać się z ofertą firm z branży ślubnej w jednym miejscu.

Podczas targów zostaną przedstawione różnorodne usługi ślubno-weselne, a bezpośrednie rozmowy i konsultacje rozwieją wiele wątpliwości z którymi borykają się narzeczeni. Wydarzenie jest idealnym miejscem, aby znaleźć inspiracje i poznać aktualne trendy w nowym sezonie ślubnym.

Swoje stoiska przedstawią m.in. salony mody ślubnej, moda męska ślubna i wizytowa, firmy dekoratorskie, salony jubilerskie, usługi foto-video. Nie zabraknie oferty związanej z atrakcjami dla gości weselnych. Pomożemy również przygotować się do pierwszego tańca i wybrać odpowiednie zaproszenia. Na te i inne usługi mogą liczyć osoby którą odwiedzą targi.

Podczas targów na stoiskach wystawców organizowane będą konkursy, quizy i specjalne oferty targowe przygotowane dla zwiedzających.

Podkarpackie Targi Ślubne  będą otwarte od godz. 10:00 do godz. 17:00.

XXII Podkarpackie Targi Ślubne, organizowane są przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Reklama