Rzeszów - Niedziela, 19.04.2026
Reklama

Cała branża ślubna w jednym miejscu! W niedzielę Targi Ślubne w Rzeszowie

Dodano: 02.02.2023 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert oraz możliwość bezpośrednich rozmów z wystawcami – to wszystko czeka na przyszłe pary młode już w najbliższą niedzielę (5 lutego) w hali Podpromie.

XIX Podkarpackie Targi Ślubne to  wydarzenie podczas którego, w jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy mogą zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa czy mobilny bar kawowy. Wymarzona suknia ślubna czy garnitur również będzie na wyciągnięcie ręki. Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie.

Targi są doskonałą okazją dla narzeczonych do zapoznania się promocyjną ofertą całej branży w jednym miejscu i czasie. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie targów znalazły się również cieszące się dużym zainteresowaniem autorskie pokazy mody. Najnowsze kolekcje sukien zostaną zaprezentowane podczas widowiskowych pokazów z odpowiednią oprawą oraz muzyką. Pokazy rozpoczną się o godz. 14:00 w specjalnie przygotowanej strefie i będzie można zobaczyć takie kolekcje jak:
  1. DONIA CASAR SUKNIE ŚLUBNE
  2. AFRODYTA – MODA ŚLUBNA
  3. IGAR – MODA ŚLUBNA I WIZYTOWA
Reklama
Tradycyjnie dla zwiedzających Wystawcy przygotuję specjalne rabaty i upusty targowe oraz będzie można uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach wygrywając vouchery lub bony na konkretne usługi i produkty. 
 
XIX Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się w najbliższą niedzielę, 5 lutego 2023 roku w hali Podpromie. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00. Bilety w promocyjnej cenie można zakupić na stronie https://app.evenea.pl/event/podkarpackietargislubnerzeszow
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Konrad Fijołek podpisał "kontrakt" dla osiedla Budziwój

RZESZÓW. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek, gościł dziś na osiedlu Budziwój, gdzie podpisał „kontrakt” dotyczący realizacji najpilniejszych inwestycji na osiedlu.

Rzeszów

Przebudują most Załęski i skrzyżowanie ulic Siemieńskiego i gen. Maczka. Jest decyzja ZRID

RZESZÓW. Wydano zezwolenie na realizację dwóch ważnych inwestycji drogowych w Rzeszowie. Chodzi o rozbudowę mostu Załęskiego oraz przebudowę skrzyżowania ulic Siemieńskiego i gen. Maczka. Inwestycje te są częścią większej całości.

Rzeszów

Czytelnia Główna WiMBP udostępnia zbiory "na zewnątrz"

RZESZÓW. Od 4 maja czytelnicy WiMBP w Rzeszowie mogą wypożyczać do domu część zbiorów z Czytelni Głównej przy ul. Sokoła 13.

Rzeszów

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Rzeszów

Ruszają miejskie fontanny

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczął się sezon fontannowy. Jako pierwszą uruchomiono fontannę na skwerze im. Kazimierza Górskiego, w pobliżu ratusza.

Rzeszów

Przy ul. Starzyńskiego powstanie pierwszy w Rzeszowie pumptrack

RZESZÓW. Na początku maja ma ruszyć przetarg na projekt i budowę pierwszego w Rzeszowie toru rowerowego typu pumptrack. Inwestycja powstanie w ramach RBO na 2021 r.

Rzeszów

Wiosenne malowanie ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca maja odnowione zostaną oznakowania rzeszowskich ulic. Prace będą prowadzone głównie wieczorami i nocami. Koszt inwestycji to blisko 1,6 mln zł.

Rzeszów

Przy Urzędzie Wojewódzkim uruchomiono tymczasowy punkt szczepień

RZESZÓW. W 16 województwach trwa akcja „Zaszczep się w majówkę”. Osoby znajdujące się w uprawnionej grupie wiekowej i mające już e-skierowanie, mogą bez rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

Reklama