Rzeszów - Niedziela, 20.07.2025
Reklama

Centrum G2A Arena zmieniło nazwę i rozpoczyna nowy rozdział

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

JASIONKA. Już nie G2A Arena, a Zen.com Expo – pod taką nazwą od 1 stycznia funkcjonuje Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce.

- Ta zmiana jest wynikiem strategicznej współpracy z nowym partnerem tytularnym –@ZEN.COM międzynarodowym liderem w dziedzinie nowoczesnych usług finansowych i technologii płatniczych – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Centrum w mediach społecznościowych.

Jak informuje Centrum, zmiana nazwy symbolizuje jednocześnie nowy etap w działalności CWK. - Dzięki współpracy z ZEN.COM centrum zyska jeszcze większy potencjał do organizacji innowacyjnych wydarzeń, targów i konferencji, które łączą technologie, biznes i społeczeństwo – przekazano w komunikacie.

Cechy, które będą charakteryzować Zen.com Expo to innowacyjność, otwartość i najwyższe standardy przy organizacji wydarzeń. Centrum w Jasionce ma stać się miejscem, które łączy świat biznesu z innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budynek Centrum Wystawienniczo-Kongresowego zlokalizowany jest w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicza’.

Trzykondygnacyjny obiekt otwarto w 2016 roku. Na wielofunkcyjnej powierzchni, pod szklaną kopułą znajduje się ponad 16 tys. m2 powierzchni wystawowej, 872 miejsca w sali kongresowej, małe i duże sale konferencyjne, pokój narad, sala restauracyjna oraz sala bankietowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Rzeszów

Rzeszowskie pogotowie ma nową karetkę

RZESZÓW. Pracownicy WSPR w Rzeszowie otrzymali nowy ambulans. Kluczyki do karetki wręczyła dziś osobiście Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Rzeszów

Do Rzeszowa przyjedzie "wątrobus"

RZESZÓW. Rusza ogólnopolska akcja bezpłatnych badań poziomu stłuszczenia wątroby. 20 sierpnia do Rzeszowa przyjedzie „wątrobus”.

Rzeszów

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Rzeszów

Coraz więcej pasażerów na lotnisku w Jasionce

Zarząd lotniska w Jasionce podsumował miniony miesiąc, pierwszy od początku pandemii, w którym odbywały się regularne loty międzynarodowe. Obsłużono blisko 23 tysiące pasażerów.

Rzeszów

Trzeci peron i przejście podziemne na stacji Rzeszów Główny już prawie gotowe

RZESZÓW. Modernizacja stacji Rzeszów Główny zbliża się powoli ku końcowi. Jeszcze w tym miesiącu będzie można skorzystać z trzeciego peronu oraz podziemnego przejścia. Na jesieni zostaną uruchomione windy i schody ruchome.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Dziś utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa 29. Rajd Rzeszowski. Dziś wieczorem (7.08) zawodnicy ścigać się będą w centrum Rzeszowa. Kilka ulic zostanie zamkniętych.

Reklama