Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Centrum G2A Arena zmieniło nazwę i rozpoczyna nowy rozdział

Dodano: 03.01.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

JASIONKA. Już nie G2A Arena, a Zen.com Expo – pod taką nazwą od 1 stycznia funkcjonuje Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce.

- Ta zmiana jest wynikiem strategicznej współpracy z nowym partnerem tytularnym –@ZEN.COM międzynarodowym liderem w dziedzinie nowoczesnych usług finansowych i technologii płatniczych – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Centrum w mediach społecznościowych.

Jak informuje Centrum, zmiana nazwy symbolizuje jednocześnie nowy etap w działalności CWK. - Dzięki współpracy z ZEN.COM centrum zyska jeszcze większy potencjał do organizacji innowacyjnych wydarzeń, targów i konferencji, które łączą technologie, biznes i społeczeństwo – przekazano w komunikacie.

Cechy, które będą charakteryzować Zen.com Expo to innowacyjność, otwartość i najwyższe standardy przy organizacji wydarzeń. Centrum w Jasionce ma stać się miejscem, które łączy świat biznesu z innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budynek Centrum Wystawienniczo-Kongresowego zlokalizowany jest w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicza’.

Trzykondygnacyjny obiekt otwarto w 2016 roku. Na wielofunkcyjnej powierzchni, pod szklaną kopułą znajduje się ponad 16 tys. m2 powierzchni wystawowej, 872 miejsca w sali kongresowej, małe i duże sale konferencyjne, pokój narad, sala restauracyjna oraz sala bankietowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie. W Rzeszowskim oddziale prawa do zasiłku pozbawiono 299 osób

RZESZÓW. Łącznie, kwota obniżonych i cofniętych świadczeń chorobowych od stycznia do końca czerwca tego roku, wyniosła 104,2 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

Jaki kierunek na WSPiA cieszył się największą popularnością?

RZESZÓW. II tura rekrutacji potrwa od 8 sierpnia do 28 września 2019 r.

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce 57-letnia Syryjka, która przyleciała z Grecji, udawała Bułgarkę. Chciała dotrzeć do Niemiec

RZESZÓW. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia na terenie terminala portu lotniczego Rzeszów - Jasionka.

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie linii nr 51

RZESZÓW. Zmiany zaczną obowiązywać od 12 sierpnia br.

Rzeszów

Ratusz interweniuje w sprawie cen paliw. Wysłano pismo do operatorów rzeszowskich stacji paliw

RZESZÓW. Miasto chce zmniejszenia cen paliw w mieście. Ratusz uważa, że nie odzwierciedlają one faktycznych cen za baryłkę ropy. 

Rzeszów

Rzeszów coraz bliżej stworzenia systemu kamer „wyłapujących” kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle

RZESZÓW. Dostęp do systemu będzie miała Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Reklama