Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Centrum Wspinaczkowe FlyWall. Nowy obiekt na sportowej mapie Rzeszowa

Dodano:

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
RZESZÓW. Będzie oficjalne otwarcie i darmowe wejściówki. Już 17 sierpnia oficjalne otwarcie Centrum Wspinaczkowego.

FlyWall to 800 m2 powierzchni do wspinaczki Znajdziesz tam 530 m2 ścianki wspinaczkowej (11,5 m wysokości), 230 m2 boulderowni oraz strefy fun climbingu, street workout.

„W naszym kompleksie świetnie poczują się nie tylko osoby, które już dobrze orientują się w temacie wspinaczki - przygotowaliśmy specjalne programy oraz obiekty przeznaczone dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę” – zachęcają organizatorzy na swoim facebooku.

Otwarcie Centrum Wspinaczkowego odbędzie się już 17 sierpnia o godz. 10.00 przy ul. Siemieńskiego 14, gdzie zlokalizowany został FlyWall.

W związku z otwarciem przygotowano dzień otwarty, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił na ściance. Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje jedynie rejestracja za pośrednictwem TEJ strony.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza rozbudowa ul. Wołyńskiej na osiedlu Kotuli

​RZESZÓW. Inwestycję zrealizuje firma Strabag, która jest już na placu budowy.

Rzeszów

Dzień bez samochodu. Bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. W Rzeszowie jak i w wielu innych polskich i europejskich miastach trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jest to kampania Komisji Europejskiej podnosząca świadomość na temat zrównoważonej mobilności miejskiej.

Rzeszów

Nowy mural upamiętniający Tadeusza Nalepę [ZDJĘCIA]

RZESZOW. Malowidło powstało na ścianie o powierzchni 210 m2, na budynku przy ulicy Hetmańskiej 43. To właśnie w tym bloku Tadeusz Nalepa mieszkał w latach 1945 – 1955.

Rzeszów

Nowy parking przy lotnisku w Jasionce już otwarty

RZESZÓW/JASIONKA. Parking przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka zyskał dodatkowe 458 miejsc. Tym samym pojemność dotychczasowego zwiększyła się o ponad 50 procent.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na Placu Farnym zamknięto część parkingu

RZESZÓW. Parklet zamiast samochodów, strefy dla dzieci zamiast parkingów, poezja na przystankach MPK i bezpłatna komunikacja miejska – to część atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie ramach akcji.

Rzeszów

Znana marka jubilerska nowym najemcą w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W. Kruk dołącza do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Keen Property Management – zarządca Centrum – przedłużył również umowy najmu z markami Smyk, Vissavi, Esotiq, Yes oraz Verona.

Rzeszów

6 firm zainteresowanych budową PCLA w Rzeszowie

RZESZÓW. - Na pewno spośród nich wybierzemy tę, która stadion wybuduje – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w soboty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Reklama