Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

Dodano:

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Od 4 maja segment dziecięcy w Centrum Handlowym Plaza wzbogaciła lokalna, rodzinna marka dzieciakowi.pl. Jej sklep o powierzchni 74 m2 mieści się na pierwszym piętrze, w bliskiej lokalizacji innych salonów z ofertą dla najmłodszych jak Smyk, Toys Box i Pierwszy Bucik.

Dzieciakowi.pl to rodzinna firma, której priorytetem jest potrzeba wspierania rozwoju dzieci zarówno zdrowych, jak i z wszelakimi deficytami rozwojowymi oraz niepełnosprawnościami. Artykuły i pomoce wzbogacą kącik terapeuty, wyposażą salę zabaw dziecka i zainspirują teczkę kreatywnego rodzica. Pomoce, które oferuje, poruszają wszystkie zmysły dzieci. Wspomogą także prawidłowy rozwój mózgu oraz pozytywnie wpływają na umiejętności poznawcze dzieci. Nowy salon oferuje artykuły z atestowanych firm: Astra, Hencz toys, Alexander. Wszystkie produkty posiadają  odpowiednie certyfikaty i są skrupulatnie wybierane i testowane przez wybranych terapeutów, pedagogów i rodziców.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy mural na budynku MPWiK. Autor informuje, że zmieni się prawdopodobnie pierwotna koncepcja

RZESZÓW. Warto dodać, że motywem przewodnim wszystkim prac ma być woda.

Rzeszów

Przy Galerii Rzeszów powstanie winda zewnętrzna

RZESZÓW. Radni bez szerszej dyskusji zaakceptowali projekt uchwały.

Rzeszów

Walka o wolność artystyczną w Teatrze Maska trwa. Ratusz wydał oświadczenie

RZESZÓW. Pomiędzy Teatrem Maska oraz Ratuszem trwa konflikt o spektakl #chybanieja. 

Rzeszów

Środki z Ministerstwa na remont hali Podpromie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki

RZESZÓW. Termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego wyznaczono do 2021 roku.

Rzeszów

Ostatnie dni rejestracji do konkursu "web.Master podkarpacki"

Organizatorzy zapraszają do udziału uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca.

Rzeszów

XI Targi Pracy WorkExpo

RZESZÓW. Targi odbędą się w dniach 5-6 marca w G2A ARENA.

Rzeszów

Pijany kierowca tira z Rzeszowa stracił panowanie nad pojazdem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Łężyny.

Rzeszów

Kolejny krok do utworzenia Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Postępowanie na generalnego wykonawcę obiektu w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zostanie ogłoszone w tym kwartale.

Reklama