Rzeszów - Środa, 04.02.2026
Reklama

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego. Jak na razie nie znane są szczegóły inwestycji.

O inicjatywie utworzenia centrum tenisowego w Rzeszowie po raz pierwszy była mowa na ubiegłotygodniowym spotkaniu prezydenta z dyrektorami instytucji miejskich. Wiemy, że trwają rozmowy.

„Do nas zgłosili się pełnomocnicy pewnej firmy. Te rozmowy są bardzo, bardzo wstępne” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Jak na razie nie znamy ani możliwej lokalizacji inwestycji, jej specyfiki oraz kosztów z jakimi mogłaby się wiązać. Wiadomo natomiast, że teren gdzie znajdzie się centrum tenisowe musi zostać wyznaczony przez miasto.

„Na razie nie ma żadnych szczegółowych informacji” – dodaje Agnieszka Siwak-Krzywonos. Na pytanie, czy prezydent Tadeusz Ferenc jest za przyjęciem pomysłu słyszymy, że miasto jest zdecydowanie za podejmowaniem tego typu inwestycji.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Areszt dla 41-latka z Rzeszowa za udostępnianie treści pedofilskich

RZESZÓW. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na Politechnice Rzeszowskiej. Do wyboru 30 kierunków

RZESZÓW. Ponad 6000 miejsc dla przyszłych studentów przygotowała Politechnika Rzeszowska. Nabór już się rozpoczął. Uczelnia oferuje 30 kierunków studiów na 7 wydziałach.

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

RZESZÓW. Była to pierwsza taka uroczystość od początku pandemii.

Rzeszów

Nowe rośliny i drzewa w Rzeszowie za ponad 300 tys. zł

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę na rewitalizację pasów zieleni rozdzielających drogi w Rzeszowie oraz miejskich terenów zielonych. Koszt inwestycji to ponad 300 tys. zł. Prace potrwają do połowy lipca.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pierwszy naturalistyczny plac zabaw

​RZESZÓW. Miasto zrealizuje kolejne pomysły mieszkańców, zgłoszone w ramach projektu  „Rzeszów to MY” realizowanego przez Urban Lab. Jednym z nich jest pierwszy w Rzeszowie naturalistyczny plac zabaw.

Rzeszów

Debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa w Radiu ZET

Na tydzień przed wyborami, kandydaci na prezydenta Rzeszowa zmierzą się w debacie, która odbędzie się w specjalnym wydaniu programu "7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET".

Rzeszów

Kolejne wakacyjne połączenia lotnicze z Jasionki

RZESZÓW/JASIONKA. Nowe połączenie do chorwackiego Splitu oraz przywrócenie popularnych lotów do Burgas to najnowsze propozycje podrzeszowskiego lotniska na tegoroczne wakacje. 

Rzeszów

Wiózł 10-letniego syna mając 4 promile

RZESZÓW. Policjanci z Dynowa zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który przewoził w aucie 10-letniego syna będąc pod wpływem alkoholu.

Reklama