Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego. Jak na razie nie znane są szczegóły inwestycji.

O inicjatywie utworzenia centrum tenisowego w Rzeszowie po raz pierwszy była mowa na ubiegłotygodniowym spotkaniu prezydenta z dyrektorami instytucji miejskich. Wiemy, że trwają rozmowy.

„Do nas zgłosili się pełnomocnicy pewnej firmy. Te rozmowy są bardzo, bardzo wstępne” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Jak na razie nie znamy ani możliwej lokalizacji inwestycji, jej specyfiki oraz kosztów z jakimi mogłaby się wiązać. Wiadomo natomiast, że teren gdzie znajdzie się centrum tenisowe musi zostać wyznaczony przez miasto.

„Na razie nie ma żadnych szczegółowych informacji” – dodaje Agnieszka Siwak-Krzywonos. Na pytanie, czy prezydent Tadeusz Ferenc jest za przyjęciem pomysłu słyszymy, że miasto jest zdecydowanie za podejmowaniem tego typu inwestycji.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Empik powraca do rzeszowskiej Plazy

RZESZÓW. Empik powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon o powierzchni blisko 250 mkw zlokalizowany będzie na parterze. Otwarcie we wrześniu.

Rzeszów

W środę utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej w środę (16 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, przy moście Karpackim (zapora) będą utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Nielegalna uprawa konopii w Sokołowie Młp. Zabezpieczono 11 krzewów i ponad 285 g marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat więzienia grozi 31-latkowi z Sokołowa Małopolskiego, który nielegalnie uprawiał konopie. Zabepieczono 11 krzewów i ponad 285 gramów marihuany.

Rzeszów

Konrad Fijołek nowym prezydentem Rzeszowa. Oficjalne wyniki wyborów

RZESZÓW. Konrad Fijołek zwyciężył w pierwszej turze przedterminowych wyborów na prezydenta miasta Rzeszowa -  wynika z sondażu exit poll, przeprowadzonego przez Instytut Badań Samorządowych.

Rzeszów

Mieszkańcy części ulicy Lenartowicza będą mieli nową sieć sanitarną

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK wymienia rury kanalizacyjne na 245-metrowym odcinku ulicy Lenartowicza. Sieć sanitarna w tym miejscu była już w złym stanie i wymagała pilnej interwencji.

Rzeszów

W sobotę kilka ulic w Rzeszowie będzie zamkniętych

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”, na który składają się trzy dyscypliny - pływanie, jazda rowerem i bieg. Ulice, przez które przebiegał będzie odcinek rowerowy,...

Rzeszów

Kiermasz Ogrodniczy przed G2A Arena

RZESZÓW/JASIONKA. Kiermasz odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rzeszów

W sobotę otwarcie basenów ROSiR

RZESZÓW. Od soboty, 12 czerwca czynne będą baseny otwarte Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a.

Reklama