Rzeszów - Środa, 20.05.2026
Reklama

Dachowanie busa na A4 w Terliczce. 47-letnia kobieta zginęła na miejscu

Dodano: 24.09.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Terliczka. W wyniku dachowania busa, śmierć poniosła 47-letnia kobieta. Utrudnienia w miejscu trwały prawie do godz. 21:00.

Dyżurny miejski otrzymał informację o tym zdarzeniu po godz. 15:30. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 51-letni kierowca busa marki Opel, jadąc autostradą A4 w kierunku Krakowa, w Terliczce z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewo na bariery energochłonne. Pojazd dachował.

Pomimo pomocy medycznej, na miejscu śmierć poniosła 47-letnia pasażerka opla. Kierowca z obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności niezbędne do wyjaśnienia przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin wieczornych.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku. Wprowadzono ruch wahadłowy

RZESZÓW. Aktualnie odbywa tam się ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 14.30.

Rzeszów

Rzeszów „bohaterem” anglojęzycznego programu [VIDEO]

RZESZÓW. W trakcie filmu Ryan Socash pokazuje m.in. Muzeum Techniki i Militariów, odwiedza rzeszowski Rynek oraz Podziemną Trasę Turystyczną.

Rzeszów

Stok narciarski i… pumptrack na Matysówce

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz zabiega o to, aby w sąsiedztwie stoku narciarskiego powstał pumptrack.

Rzeszów

Za kilka dni ruszy Hackathon Mobility. Wydarzenie odbędzie się w Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Hackathon odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2019 r. w Urban Lab Rzeszów, przy ul. 3 maja.

Rzeszów

W 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel

RZESZÓW. Na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka.

Reklama