Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Darmowa komunikacja miejska w dniu wyborów

Dodano: 04.04.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy Rzeszowa będą mogli bezpłatnie dojechać autobusem MPK do lokali wyborczych.

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, 7 kwietnia 2024 r. w dniu wyborów samorządowych,  komunikacja miejska będzie bezpłatna. Bez biletu będzie można pojechać wszystkimi liniami autobusowymi kursującymi w godzinach 00.00 do 24.00.

W niedzielnych wyborach wybierani będą wójtowie gmin, burmistrzowie, prezydenci miast oraz radni dzielnicowi m.st. Warszawy, gminni (w tym miejscy), powiatowi i sejmików województw.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policjanci na rowerach patrolują ulice i tereny rekreacyjne w Rzeszowie

RZESZÓW. Będą m.in. czuwać na bezpieczeństwem rowerzystów oraz kontrolować przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Rzeszów

Podpisano list intencyjny w sprawie budowy monorail w Rzeszowie

​RZESZÓW. Ratusz podjął kolejny krok w sprawie budowy elektrycznej kolejki jednotorowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.

Rzeszów

LOT wznawia połączenia krajowe

LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.

Rzeszów

Więcej pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej

​RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego zwiększa limit pasażerów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wieniawskiego na finiszu

RZESZÓW. Dobiega końca trzyetapowy remont ul. Wieniawskiego. Trwają prace wykończeniowe i porządkowe.  Nowa droga usprawni komunikację pomiędzy osiedlami Słocina i Zalesie.

Rzeszów

Kolizja na ul. Budziwojskiej. Sprawca był pijany

RZESZÓW. 41-letni mężczyzna uderzył toyotą w bok innego auta, potem wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila alkoholu.

Reklama