Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Dawid „Cygan” Kostecki nie żyje. Odsiadywał wyrok pięciu lat więzienia

Dodano:

fot. Zdjęcie użytkownika serwisu FOTO: martino88
fot. Zdjęcie użytkownika serwisu FOTO: martino88
RZESZÓW. Odsiadujący wyrok Dawid „Cygan” Kostecki nie żyje.

O śmierci byłego boksera, Dawida Kosteckiego jako pierwszy poinformował Mateusz Borek, dziennikarz sportowy Polsat Sport.

„Dostałem właśnie smutną informację, że były pięściarz , 38- letni Dawid „Cygan” Kostecki nie żyje” – czytamy na twitterze dziennikarza.

Póki co nie znamy przyczyny śmierci boksera, który odsiadywał wyrok pięciu lat pozbawienia wolności. Mury więzienia miał opuścić w 2021 roku.

W swojej sportowej karierze popularny „Cygan” stoczył 41 walk, z których 39 razy wychodził zwycięsko. Pochodzący z Rzeszowa bokser 25-krotnie kończył walki przez nokaut.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów dla Ukrainy. Lista potrzebnych rzeczy oraz miejsca zbiórki darów

RZESZÓW. Od soboty w Rzeszowie działają punkty zbiórek potrzebnych rzeczy dla mieszkańców miast partnerskich Rzeszowa na Ukrainie.

Rzeszów

Rzeszów organizuje pomoc dla Ukraińców

RZESZÓW. W związku z rosyjskim atakiem na Ukrainę, władze Rzeszowa uruchamiają pomoc dla poszkodowanych i uchodźców. Miasto zorganizuje m.in. zbiórkę darów dla Ukraińców, specjalną infolinię oraz punkt pomocy w rejonie dworca PKP.

Rzeszów

Wiec solidarności z Ukrainą na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Na niedzielę 27 lutego zapowiedziano pokojowy wiec poparcia dla Ukrainy. Akcję organizują m.in. Komitet Obrony Demokracji regionu podkarpackiego oraz Podkarpacka Lewica.

Rzeszów

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rzeszów

Nowe ekologiczne autobusy dla Rzeszowa. Miasto sprawdza oferty

RZESZÓW. Trzy firmy zgłosiły się do przetargu na dostarczenie dla Rzeszowa nowych, elektrycznych i gazowych autobusów komunikacji miejskiej. Miasto weryfikuje oferty.  

Rzeszów

Bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

RZESZÓW. Akcja prowadzona jest w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Rzeszów

Nowa ulica i nowy park w Rzeszowie

RZESZÓW. Na osiedlu Mieszka I będzie ulica Wrzesława Romańczuka. Z kolei teren zielony w centrum Rzeszowa zyska nazwę „Park im. Prof. Józefa Szajny”.

Rzeszów

Dwie linie MPK do likwidacji

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie likwiduje dwie linie autobusowe – nr 56 i 60.

Reklama