Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa w Radiu ZET

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
Na tydzień przed wyborami, kandydaci na prezydenta Rzeszowa zmierzą się w debacie, która odbędzie się w specjalnym wydaniu programu "7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET".

13 czerwca odbędą się przesunięte wybory na prezydenta Rzeszowa. Tydzień wcześniej, 6 czerwca na antenie Radia ZET odbędzie się jedna z ostatnich debat przedwyborczych. W audycji prowadzonej przez Andrzeja Staniewicza wezmą udział wszyscy pretendenci do fotela prezydenckiego w Rzeszowie: Grzegorz Braun, Konrad Fijołek, Ewa Leniart i Marcin Warchoł.

Debaty kandydatów będzie można wysłuchać po godz. 9:00 na antenie Radia ZET, a także zobaczyć na Radiozet.pl, profilu FB stacji oraz na głównej stronie Onet.pl.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył nabór projektów w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

RZESZÓW. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca 2019 r.

Rzeszów

Rzeszów Business Run 2019 pomoże 17-letniej Iwonie. Trwają zapisy do charytatywnego biegu

RZESZÓW. Wystartowały zapisy do 2. edycji sztafety Rzeszów Business Run 2019

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Safran Aircraft Engines Poland

RZESZÓW. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. odbyć w firmie praktyki i staże.

Rzeszów

Przystanek Trasy Czerwonej Nitki w Rzeszowie. Zagrają Lao Che i Baranovski

RZESZÓW. Już 15 czerwca 2019 r. o godzenie 14:00 na Rynku w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja corocznego święta krwiodawstwa.

Rzeszów

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Kongres BWL odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. 

Rzeszów

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu.

Rzeszów

Rzeszów wśród zwycięzców programu Lechstarter. Nad Wisłokiem powstanie Przestrzeń

Zakończyło się głosowanie w IV edycji programu Lechstarter. Rzeszów znalazł się wśród zwycięzców, co oznacza, że wkrótce nad Wisłokiem stanie specjalna instalacja.

Rzeszów

Na parkingu przy hali na Podpromiu uruchomiono punkt kontroli autokarów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie uruchomiła stały punkt kontroli autokarów wycieczkowych. Znajduje się on przy hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu.

Reklama