Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w Rzeszowie

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o poinformowało o dezynfekcji i płukaniu sieci wodociągowej Rzeszowa i okolicznych miejscowości. W wodzie będzie więcej chloru niż zazwyczaj.

30 czerwca 2025 r. w godz. 5:00 – 23:00, MPWiK przeprowadzi okresową dezynfekcję płukanie sieci wodociągowej miasta Rzeszowa oraz sąsiednich miejscowości korzystających z wody miejskiej wraz z przyłączami.

Jest to rutynowa procedura, która nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców. W wodzie może być jednak wyczuwalna większa ilość chloru, dlatego MPWiK zaleca przegotowanie lub odstawienie na jakić czas wody przed spożyciem. Zapach chloru może utrzymywać się do kilku dni po dezynfekcji.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmarł były wiceprezydent Rzeszowa. Miał 69 lat

RZESZÓW. Ratusz o śmierci Franciszka Kosiorowskiego, byłego wiceprezydenta Rzeszowa, został poinformowany w niedziele.

Rzeszów

Porażka Resovii w 17. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Sety: 20:25, 20:25, 13:25

Rzeszów

Ruszył przetarg na modernizację ul. Grunwaldzkiej

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy, który zajmie się przebudową ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Akcja CBŚP na ul. Grottgera dotyczyła likwidacji sieci agencji towarzyskich

RZESZÓW, POLSKA. Zatrzymano osoby podejrzane o czerpanie korzyści z działalności sieci agencji towarzyskich.

Rzeszów

Grzegorz Gilewicz nie będzie już dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie

RZESZÓW. Grzegorza Gilewicza na stanowisku zastąpi Paweł Majewski.

Rzeszów

Wypadek na ul. Cieplińskiego. Kierowca potrącił pieszą na przejściu

RZESZÓW. Dzisiaj rano policjanci interweniowali na ul. Cieplińskiego gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Reklama