Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Dni otwarte rzeszowskiego salonu GOC Harley-Davidson

Dodano: 12.09.2025 r. / Redakcja

fot. GOC
fot. GOC

W piątek i sobotę, 12–13 września, salon GOC Harley-Davidson Rzeszów zaprasza na wydarzenie Open House. To cykl dni otwartych organizowanych jednocześnie we wszystkich salonach Harley-Davidson w Polsce. To doskonała okazja, aby lepiej poznać motocykle kultowej amerykańskiej marki, skorzystać z atrakcyjnych rabatów, a także zadbać o swój pojazd.

Na uczestników rzeszowskiej edycji Open House 2025 czeka wiele atrakcji, w tym grill, napoje, specjalne promocje, pokaz serwisowy, poczęstunek w salonie, a także quiz i loteria z nagrodami.

Szczegółowy plan wydarzeń wygląda następująco:

PIĄTEK, 12 WRZEŚNIA, 10:00-18:00

Okazyjne oferty, przeceny
Start loterii – możliwość wygrania Harleya na weekend
Grill od Mat's Food
Napoje od Browar Challenger

SOBOTA, 13 WRZEŚNIA, 10:00-18:00

10:00 - Otwarcie salonu - grill, napoje, zapisy do loterii
12:00 Pokaz serwisu motocykla
14:00 Quiz wiedzy - do wygrania voucher na zakupy w salonie
16:00 Pokaz serwisu motocykla
17:00 Ogłoszenie wyników loterii
18:00 Zamknięcie salonu i zakończenie Open House

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Rzeszów

Aktywna sobota z ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Bezpłatny szynobus z Rzeszowa

W sobotę, 5 sierpnia w ramach festiwalu zaplanowano rajd rowerowy oraz piknik kolejowy. 

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Rzeszów

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać w godz. 14:00 - 16:00.

Rzeszów

Festiwal rowerowy po raz 3. w Rzeszowie

RZESZÓW. Tegoroczna edycja festiwalu skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, dla których zostały przygotowane konkurencje takie jak zawody na Pumptracku na osiedlu Baranówka oraz zawody MTB na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Połączenie ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską i Czudecką na ukończeniu

RZESZÓW. Inwestycję realizuje firma Strabag. Droga ma być ukończona wczesną jesienią tego roku, najprawdopodobniej już końcem września.

Rzeszów

Rusza sprzedaż bezpłatnych biletów MPK dla uczniów

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia br. rozpoczyna się zapisywanie uprawnień do bezpłatnych przejazdów dla uczniów na kolejny rok szkolny.

Reklama