Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Dni otwarte rzeszowskiego salonu GOC Harley-Davidson

Dodano: 12.09.2025 r. / Redakcja

fot. GOC
fot. GOC

W piątek i sobotę, 12–13 września, salon GOC Harley-Davidson Rzeszów zaprasza na wydarzenie Open House. To cykl dni otwartych organizowanych jednocześnie we wszystkich salonach Harley-Davidson w Polsce. To doskonała okazja, aby lepiej poznać motocykle kultowej amerykańskiej marki, skorzystać z atrakcyjnych rabatów, a także zadbać o swój pojazd.

Na uczestników rzeszowskiej edycji Open House 2025 czeka wiele atrakcji, w tym grill, napoje, specjalne promocje, pokaz serwisowy, poczęstunek w salonie, a także quiz i loteria z nagrodami.

Szczegółowy plan wydarzeń wygląda następująco:

PIĄTEK, 12 WRZEŚNIA, 10:00-18:00

Okazyjne oferty, przeceny
Start loterii – możliwość wygrania Harleya na weekend
Grill od Mat's Food
Napoje od Browar Challenger

SOBOTA, 13 WRZEŚNIA, 10:00-18:00

10:00 - Otwarcie salonu - grill, napoje, zapisy do loterii
12:00 Pokaz serwisu motocykla
14:00 Quiz wiedzy - do wygrania voucher na zakupy w salonie
16:00 Pokaz serwisu motocykla
17:00 Ogłoszenie wyników loterii
18:00 Zamknięcie salonu i zakończenie Open House

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koronawirus. Rząd wprowadza jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia

Ograniczona liczba osób w sklepie, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, zamknięte parki, bulwary i plaże – to część nowych, rządowych ograniczeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara...

Rzeszów

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Reklama