Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Do końca roku przy Auchan będą dwie nowe ładowarki samochodów elektrycznych

Dodano: 19.03.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska. Dwie ładowarki AC znajdą się w Rzeszowie.

Nowe urządzenia GreenWay – szybkie ładowarki DC – zostaną zainstalowane na terenie Centrów Handlowych Auchan w Bielsku-Białej, Żorach, Mikołowie, Sosnowcu, Wałbrzychu, Piasecznie, Białymstoku, Rumi, Warszawie oraz w Płocku.

 Dodatkowo w Krasnem koło Rzeszowa GreenWay zamontuje 2 ładowarki AC. Ładowanie baterii pojazdu o pojemności 40 kWh do 80 proc. za pomocą szybkiej ładowarki w sieci GreenWay o mocy 50 kW zajmuje do 40 minut.

Warto dodać, że ładowarki GreenWay nie będą w mieście nowością, gdyż aktualnie funkcjonują już na parkingu Millenium Hall. Pozostałe ładowarki elektryczne w mieście możemy znaleźć m.in. przy WSPiA Rzeszowskiej Wyższej Szkole oraz na parkingu przy Podpromiu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zabójca kobiety z ul. Czudeckiej zatrzymany na trzy miesiące

RZESZÓW. Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 42-latek, który w piątek rano zadał znajomej kobiecie śmiertelne ciosy nożem. 

Rzeszów

Ruszyło lodowisko w Millenium Hall

RZESZÓW. W piątek na skwerze Millenium Hall wystartował sezon na łyżwiarskie szaleństwo. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

Osiedla Carpatia z dostępem do wody i kanalizacji

RZESZÓW. Sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz pompownia wody, które zabezpieczą m. in. osiedle Carpatia są już gotowe. To inwestycje za około 5 mln.

Rzeszów

Nowoczesny podnośnik teleskopowy na wyposażeniu rzeszowskiej straży pożarnej

RZESZÓW. Strażacy z rzeszowskiej Komendy Miejskiej PSP jako pierwsi w kraju otrzymali nowoczesny wielozadaniowy podnośnik teleskopowy Manitou wraz z osprzętem.

Rzeszów

Tragedia przy ul. Czudeckiej. Zatrzymano potencjalnego zabójcę

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, mogącego mieć związek ze śmiercią 47-letniej kobiety, która z ranami klatki piersiowej została znaleziona dziś rano przed blokiem na ul. Czudeckiej. Jej życia nie udało się uratować.

Rzeszów

Zdrożeją bilety na miejskie autobusy? Jest projekt uchwały

RZESZÓW. Rezygnacja z biletów jednorazowych i podwyżki cen na prawie wszystkie rodzaje przejazdów zakłada projekt uchwały Rady Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Pociągi elektryczne na trasie Ocice - Rzeszów. Nowe połączenia m.in. do Warszawy i Szczecina

RZESZÓW. Od 12 grudnia trasą Ocice – Rzeszów pojadą przyjazne środowisku pociągi elektryczne. To w ramach nowej inwestycji PKP PLK za 67 mln zł. Będą też nowe połączenia, w tym dalekobieżne.

Rzeszów

Rzeszowska straż miejska na pomoc mieszkańcom z rozładowanym akumulatorem

RZESZÓW. Rzeszowscy strażnicy miejscy kupili urządzenie rozruchowe do samochodów z rozładowanym akumulatorem. Wczoraj wykorzystali je pierwszy raz, pomagając uruchomić silnik auta przy ul. Fredry. 

Reklama