Rzeszów - Środa, 20.05.2026
Reklama

Dodatkowe kursy kilku linii MPK na Rzeszowskie Kulturalia

Dodano: 19.05.2026 r. / Redakcja

Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl
Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z organizowanymi w dniach 22–23 maja XIV Rzeszowskimi KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów komunikacji miejskiej. Zwiększona liczba przejazdów ma ułatwić uczestnikom dojazd na koncerty odbywające się na parkingu przy hali Podpromie oraz bezpieczny powrót do domu po zakończeniu wydarzeń.

Dodatkowe kursy zostaną uruchomione na liniach „5”, „10” i „13”, które w godzinach od ok. 22:00 do 4:00 będą kursować co około 30 minut. Z kolei autobusy nocne „N2” i „N3” między północą a godz. 4:00 pojadą co około 60 minut.

Na dodatkowych kursach obowiązywać będą standardowe ceny biletów komunikacji miejskiej. Zachowają ważność wszystkie bilety okresowe, a także uprawnienia do przejazdów ulgowych i bezpłatnych. ZTM zachęca pasażerów do wcześniejszego zakupu biletów.

XIV Rzeszowskie KultURalia odbędą się 22 i 23 maja 2026 roku w centrum Rzeszowa. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Samorząd Studencki WSIiZ.

Podczas dwudniowej imprezy na scenie wystąpią m.in. Happysad, Chivas, Young Igi, Young Leosia, Modelki oraz Łydka Grubasa. Koncerty będą odbywać się do późnych godzin nocnych.

Czytaj również

Godzinowa rozpiska koncertów na Rzeszowskich KultURaliach

Poznaliśmy godzinową rozpiskę koncertów podczas tegorocznych Rzeszowskich KultURaliów. Sprawdźcie, o której rozpoczną się występy Waszych ulubionych...

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Rzeszów

IMGW ostrzega przez burzami z gradem, m.in. w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pogoda może się pogorszyć już od godz. 12.00.

Reklama