Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Drugi eko-bazarek w Parku Papieskim. Tym razem w świątecznym klimacie

Dodano: 24.11.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W przyszłą sobotę, w Parku Papieskim po raz kolejny będzie można zakupić produkty bezpośrednio od lokalnych producentów. Tym razem wydarzenie będzie miało świąteczny charakter. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to idealne miejsce do zrobienia zakupów mikołajkowych.

Pierwsza edycja Podkarpackiego Bazarku odbyła się 21 października 2023 r. Wzięło w niej udział blisko 100 wystawców, a wśród nich m.in., serowarzy, wędliniarze, pszczelarze i rękodzielnicy.

2 Podkarpacki Bazarek odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w Parku Papieskim na parkingu od strony al. Armii Krajowej. Zakupy będzie można zrobić w godzinach od 8:00 do 14:00.

Na bazarku będzie można kupić smaczne i zdrowe produkty bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, warzywa i owoce na zimę, ręcznie robione ozdoby oraz świąteczne przysmaki.

Aktualnie trwają poszukiwania wystawców, którzy zaoferują swoje produkty podczas targu.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowska grupa SPEED w akcji. Przejęto ponad 5000 paczek papierosów

46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany za posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych o wartości blisko 100 tys. zł.

Rzeszów

Zakończono modernizację dawnej galerii Rotunda [ZDJĘCIA]

Odnowiony obiekt, który obecnie nosi nazwę Starej Szwalni, został już przekazany nowemu najemcy.

Rzeszów

Pędził ponad 118 km/h na Wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. Mandatem i utratą prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda obywatela Kazachstanu. 

Rzeszów

Na ul. Rejtana pojawi się zegar z 10-metrową tarczą. Radni jednogłośnie zaakceptowali pomysł

RZESZÓW. Projekt uchwały został przyjęty przez radnych jednogłośnie.

Rzeszów

Dwa projekty rzeszowskiego samorządu w finale konkursu Polskiej Agencji Prasowej

RZESZÓW. W konkursie udział wzięło 181 jednostek samorzadu terytorialnego.

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Reklama