Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich ucierpiał 6-latek

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Rzeszowscy policjanci badają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu rzeszowskiego. W jednym z nich ranny został 6-letni chłopiec, w drugim 19-letni obywatel Ukrainy.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 18:00 w Wólce Niedźwiedzkiej. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, 21-letni kierowca toyoty yaris potrącił 6-latka, który wybiegł na ulicę z posesji. Karetka pogotowia przewiozła rannego chłopca do szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 23:00 w Głogowie Małopolskim. Z ustaleń Policji wynika, że 26-letni kierowca mitsubishi, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. Pieszy nie miał elementów odblaskowych i przebiegał na drugą stronę ulicy w miejscu nieoświetlonym.

Poszkodowany to 19-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Policja nie wyklucza, że 19-latek mógł być pod wpływem alkoholu. Trwają wyjaśnienia w tej sprawie. Kierowca mitsubishi był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Automaty paczkowe Poczty Polskiej będą również w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze automaty w Rzeszowie będą dostępne do końca sierpnia br.

Rzeszów

Nowy zespół w Podkarpackiej policji. „Speed” zajmie się piratami drogowymi

RZESZÓW. Policjanci otrzymali 50-konne nieoznakowane BMW 330i xdrive oraz oznakowane BMW 320i xdrive.

Rzeszów

Trwa remont ul. Wieniawskiego. Przejazd od strony ul. Kiepury zablokowany

RZESZÓW. Na ul. Wieniawskiego trwa trzyetapowa rozbudowa.

Rzeszów

Wieczorna akcja rzeszowskiej policji. Poszukiwali dwóch nastolatek

RZESZÓW. Blisko 50 policjantów szukało wczoraj dwóch zaginionych nastolatek.

Rzeszów

Złe informacje dla Ratusza ws. powiększenia Rzeszowa, choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła

RZESZÓW. Ostateczna decyzja zostanie podjęta podczas posiedzenia rządu.

Rzeszów

Budowa parkingu wielopoziomowego na Podpromiu możliwa najwcześniej w 2020 roku

RZESZÓW. Miasto informuje, że pod inwestycje została już wykonana robocza koncepcja realizacji.

Rzeszów

Mieszkańcy protestują ws. wodnego placu zabaw. Prezydent Rzeszowa: zróbcie konsultacje

RZESZÓW. Ratusz w przypadku negatywnej oceny, poszuka nowego miejsca dla wodnego placu zabaw. 

Reklama