Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich ucierpiał 6-latek

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Rzeszowscy policjanci badają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu rzeszowskiego. W jednym z nich ranny został 6-letni chłopiec, w drugim 19-letni obywatel Ukrainy.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 18:00 w Wólce Niedźwiedzkiej. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, 21-letni kierowca toyoty yaris potrącił 6-latka, który wybiegł na ulicę z posesji. Karetka pogotowia przewiozła rannego chłopca do szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 23:00 w Głogowie Małopolskim. Z ustaleń Policji wynika, że 26-letni kierowca mitsubishi, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. Pieszy nie miał elementów odblaskowych i przebiegał na drugą stronę ulicy w miejscu nieoświetlonym.

Poszkodowany to 19-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Policja nie wyklucza, że 19-latek mógł być pod wpływem alkoholu. Trwają wyjaśnienia w tej sprawie. Kierowca mitsubishi był trzeźwy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 2 tys. motocyklistów przywitało wiosnę w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad 2 tysiące motocyklistów zjechało do Rzeszowa na VIII Motocyklowe Topienie Marzanny.

Rzeszów

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

RZESZÓW. Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym...

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Rzeszów

Pijany 17-latek, bez prawa jazdy, pędził 127 km/h przez ul. Witosa. Wiózł pijanego ojca

RZESZÓW. Wcześniej, na stacji benzynowej w Stobiernej zatankował paliwo i uciekł.

Rzeszów

Rozbudowa S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka. Wybrano wykonawcę dokumentacji

RZESZÓW. Blisko 3 mln zł będzie kosztować opracowanie dokumentacji na rozbudowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Młp. Północ – węzeł Jasionka. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Mosty Katowice.

Rzeszów

16 kwietnia zamkną ulicę Herbową

RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.

Reklama